Méďa (2012)

Pro mnohé velké překvapení, pro mne velké zklamání. Po 15 minutách, co se dostanete do děje, je Vám hned jasné, jak se příběh bude vyvíjet a už po 20 minutách je Vám jasné, jak to celé skončí. Film, na který jsem se velmi těšil mě 106 minut akorát nudil a nezachránila to ani Mila Kunis. 4/10

Zakázané království (2008)

Film není špatný, ale Jackie Chan má za sebou daleko lepší filmy než je tento. Takový průměr. 50-60%

Most do země Terabithia (2007)

Sakra, je těžko k uvěření, že zrovna takový film Vám uteče takto rychle. Film je o dvou mladých děckách, které nepatří zrovna mezi nejoblíbenější na škole. Tak si vysní vlastní svět. Už teď to zní jako pěkná blbost co? Ale tak to není, film od první minuty zaujme a zlom v půlce filmu Vás donutí přemýšlet. 90 minut uběhne jako voda a já ještě dalších 10 minut rozžvýkávám, co se stalo. Film pro jakoukoliv věkovou kategorii bych se nebál tvrdit. 85%

Prometheus (2012)

Mám z tohoto díla smyšlené pocit. Dle mého názoru byl film zbytečně dlouhý, nuda střídala akci a furt do kola. A že jsem se teda nudil docela dlouho. Na závěr jsem se ke všemu dočkal konce, který nenaplnil moje očekávání. 60%

Tančím, abych žil (2006)

Film prokazuje, že Amerika není zrovna taková, jak si každý teeneger vysní a představuje. Poukazuje také na to, že i v USA mají lidé problémy a někdy dokonce větší, než si dokážeme představit. Antonio Banderas mi do učitele tance skvěle padl a předvedl, že ať se ujme jakéhokoliv kormidla, ať už akčního, dramatu, thrilleru a nebo v tomto případu hudebního, tak podává skvělé výsledky. Celkový dojem z celého filmu - 65%

Vincentův svět (2004) (seriál)

Rychlá auta, sex, hulení, celebrity, vulgární vyjadřování. Mě tohle baví, příjemná oddechovka a pobaví.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Tohle už mě dál nebaví. Po 2 sezonách říkám Goodbye!

Continuum (2012) (seriál)

Po 3 dílech to vypadá na zajímavý seriál. No uvidíme ...

3 nindžové v zábavním parku (1998)

Pamatuju si jak jsem tenhle film hltal. Viděl jsem ho x-krát a stále mě bavil. Ty roky už jsou dávno pryč a budu na něj radši vzpomínat tak, jak jsem ho viděl v očích dítěte než jak bych ho viděl dnes.

Disaster Movie (2008) odpad!

Hnus!!!! Tohle nešlo dokoukat ...