Pasažéři (2016)

Čekala jsem trochu jiný konec.. a právě proto mě to tak dostalo. Když hrají v celém filmu 4 lidé, musí být úžasní, jinak jde film do kytek. 3 ze 4 byli výjimeční. J.Lawrence opět potvrzuje, že je skvělou herečkou, která se okamžitě vymanila ze zaškatulkování (HG). K samotnému ději nemám co říct, myšlenka super, zpracování taky, kapitán tam trochu spamoval, ale chápu, že od něj potřebovali "tajnou přísadu" 😁

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Knihu jsem zatím nečetla (ale chystám se na to, mám ji už doma), přesto musím říct, že ve srovnání s HP je příběh sice zrochu slabší, ale zase filmové zpracování o to úžasnější!! Herecké výkony neznámých budoucích hvězdiček potěšily (v HP herci postupně dozrávali a o herectví se dalo mluvit až kolem šestého dílu). Těším se na pokračování i na knihu.

Mlha (2007)

4 hvězdy především Stephenovi za ten drsný konec. Samo o sobě to dějem nenadchne, nojo příšerky v mlze, ale když s tím počítáte a na tuto vlnu se naladíte, tak jste spokojeni.

Kráska a zvíře (2017)

Prostě krásné a chytlavé. Ještě teď si broukám úvodní píseň.

Ulice (2005) (seriál)

Viděla jsem tak odhadem polovinu. Spíše poslední 2 roky si Ulici zapínám dopoledne jako kulisu při péči o rodinu a domácnost. Mám-li hodnotit sama za sebe, dám 4 hvězdy, protože mě seriál neurazí, pobaví, některé situace prožívám s hlavními hrdiny a především musím vyzdvihnout scénář, který nám nabídne snad každé sociální téma v nenucené formě. Herecké projevy jsou místy skvělé (např.Pešek, Evžen Šmýd, Henry, Bedřich Liška..), místy průměrné (Lumír Nykl, Simona Hložánková...) a občas tak hrozné, až to bolí, raději nebudu jmenovat. Ano, ve výsledku je to pitomost, která má nalákat především důchodce a ženské na mateřské, ale když se daří a seriál má celkem slušnou sledovanost, že frčí už přes 10let, tak stojí hodnocení za zvážení, 3hvězdy jsou dle mého adekvátní. Do odpadu to má daleko, tam bych řadila jiné aktuálně vysílané seriály, do superseriálu však také. Takže zlatá střední.

Talisman (2012)

Tak tohle mě dostalo. Jediné, co bych tomu vytkla, je věkový rozdíl mezi hlavními protagonisty. Příliš mladý Zack, kterému jsem nevěřila víc než 22let..

Bezva ženská na krku (2016)

Borec Vetchý to zabil 😂 Jinak tedy spusta fajn vtipku. Takové peostředí potkáme už opravdu jen ve filmu, realita je jibá, ale komu to vadí?? Kdyby to bylo puntičkářsky realistické, tak by to nikoho nebavilo. Za mě fajn :)

Hra peněz (2016)

Za mě opravdu luxusní kousek. Hodně dobrá zápletka, a byť už jsme od nějaké doby měli jasno, odkud vítr fouká, napětí opravdu přetrvávalo až do konce. O hereckých kvalitách JR a GC nemůže být pochyb. Oceňuji i pár vtípků (vyřčených s vážnou tváří). Krém na erekci je top.