Bio Ráj (1988)

Děj filmu by mohl odsýpat trochu svižněji. Ale je to velmi pěkné a závěr je dojemný. Hezký film!

Blbec k večeři (1998)

Začátek mě bavil, ale pak už je to nuda, násilné a překombinované. Celkově bída.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Film od mého oblíbeného režiséra s mým oblíbeným hercem v hlavní roli. Přesto velké zklamání. Snaha vytřískat pozornost na atraktivní události fakt nevyšla, je to utahané a nezajímavé Nuda, 30%.

Královská hra (1980) (TV film)

Hodně velká nuda a zklamání. Dvě hvězdy dávám jen za pěkné herecké výkony, ale jinak slabota.

Bullittův případ (1968)

Mám moc rád Steva McQueena, ale nemůžu si pomoci, tenhle film je hodně slabý a rozvleklý.

Fargo (2014) (seriál)

První série je dobrá, ale druhá je slabší a třetí se vyloženě nepovedla, hodně jsem se nudil, autoři už vaří z vody. Celkově spíše zklamání.

Prezident Blaník (2018)

Fakt trapárna, vtipné mi to tedy nepřišlo. Bezduchá směs nadávek a rádobyvtipných skečů...

Planeta Česko (2017)

Za mě tak 60 %. Docela dobře natočené, ale sebestřednou propagaci autor mohl vynechat. Záběry na něho samého jsou rušivé a zbytečně kouskují film. A staré černobílé záběry zoufalé kvality mohl vynechat, a když už, tak to tam mohl dát pro zajímavost jednou. Samotné záběry zvířat jsou fajn. Rozhodně bych ale nevydával zubry, žijící v oboře za plotem, za "divokou" českou přírodu...

Muž na laně (2015)

Hezky natočené, avšak podle očekávání rozvleklé. Tohle je námět na dvacetiminutový dokument, a ne na dvouhodinový film.