• Thriller

Ve znamení lásky (2016)

Chtěla jsem něco sladkého, tak jsem to měla. Ale tolik cukru je přece jen moc i na mě, která má cukrovinky ráda. Navíc mně nesedla postava, kterou hrál Benjamin Walker. Zřejmě nemohli nikoho jiného sehnat do této role, jinak to nevidím. Od Sparkse jsem toho viděla víc a tohle byl zatím nejslabší počin, škoda.

MOST! (2019) (seriál)

Jednou jsi dole a jednou nahoře. To bych asi tak řekla k Mostu. Jeden díl byl super a pak se to zase prostřídalo s těmi slabšími, ale to nic nemění na faktu, že se Honza Prušinovský trefil přesně do mentality lidí všech, kteří byli v tomhle filmu na paškále. Za to smekám a myslím, že ta pětka je zasloužená. Jen na ten konec bych zahrála nějakou tu rómskou muziku, vždyť v tom jsou oni prim https://www.youtube.com/watch?v=Q0dRgEmzE9c, ale holt to musela být nějaká čočkinionáda, ale taky dobrý...….a ještě budu opakovat druhé uživatele, casting byl vynikající !

Martin Clunes: Síla koňů (2012) (TV film)

Tihle čtyřnozí miláčci mohou mít nohy upravené jak od kadeřníka, jeden by jim to záviděl a spoustu jiných zajímavostí jsem se tady dozvěděla. Nicméně jsem se na to chtěla mrknout hlavně kvůli Martinovi a mé sympatie k němu vzrostly o další level a to nejen kvůli jeho lásce k Ronniemu a Bruceovi a jejich luxusnímu převoznímu karavanu.

Špinavý byznys - Série 2 (2016) (série)

Žel se přidávám k uživateli Vladek. Nechytla jsem se ani u třetího dílu a tak to nebudu dřít na sílu. První série OK, druhá KO a o třetí ani neuvažuji.

Manhunt (2019) (seriál)

Vypůjčím si jednu větu, která Manhunt dokonale vystihuje : " Naprosto realistické a věrohodné bez nějakých zbytečných příkras".

Lea (1996)

Nádherný i když smutný film, kde bych šla určitě do plných, kdyby tam nebylo tolik německých dialogů bez titulků. To mně moc mrzí, myslím, že právě tenhle film o bolestech a ranách v srdcích obou protagonistů by si to zasloužil.

Andula vyhrála (1938)

Já se téměř vždy bavila, pokud byl na place Hugo Hass. Tenhle film jsem viděla asi dvakrát, ne nějak cíleně, prostě byl zrovna v telce. Nepatří zrovna k těm nejpovedenějším, ale za to mohou jiné faktory, určitě ne Hugo.

Pašování Hendrixe (2018)

Dnes je neděle a to jsou tak akorátní filmy na odpoledne ke kávičce. Příjemný a úsměvný film s roztomilým Jimim který ví jak na věc.

Osm a půl (1963)

V žádném případě se nejedná o nějaký povrchní, nicneříkající film, jak by se na první pohled mohlo zdát. I když souhlasím se slovy jednoho pána z filmu: "Mám v tom trochu zmatek". Ano, to přiznávám. Pokud jde o mě, tak jsem snad dobře pochopila, že Fellini nám ani nechtěl nic podrobně vysvětlovat a předkládat. Byla to mozaika situací, kterou bych shrnula slovy : bezvýchodnost, deprese v depresi, film ve filmu, naděje v beznaději a podobně. Pro každého něco. Evidentně prožíval takové situace sám Fellini, alespoň to tak na mě působilo. Současné momenty se prolínaly se sny, s minulostí, jeho fantazií a vizemi budoucího filmu. Každopádně ani ty lehce úsměvné vstupy nepůsobily přihlouple a za to jsem moc ráda. Jedno vím ale určitě, že navzdory Felliniho kvalit nebude tento pán patřit mezi mé dvorní režiséry.

Bojovník (2015)

Já to vnímala asi jak je to napsané v komentáři od Aarona. Tudíž bych se jen opakovala, ale za to, co předvedl Jake Gyllenhaal musím přihodit jednu hvězdu. Vážně někdy nechápu, co je herec pro svojí roli podstoupit a tady klobouk dolů. A ještě jedna malá bodka. Jak Jeremy Renner tak Bradley Cooper by rozhodně nebyli také špatnou volbou. Docela dobře si je v té roli dovedu představit.