• Krátkometrážní

Pan opice (2014) (amatérský film)

Krásný 80.kový vizuál, špičkový kostýmy, v podstatě trailer na budoucí film který nevznikne. Je to prostě grindhouse jako Rodriguezova Mačeta. A to je fajn. Klóbrc dolů před tuzemákem.

Slash-in-the-Box (2011)

Hrací skříňka se známou veselou melodií, padající balónky, hezká kamera, tuctový hudební doprovod, sekaná, účelný a nečekaný lekačky, příjemně mrazivá atmosféra... ale blbý konec, který zkazil celý dojem. Škoda.

Strážce pořádku (2010) (seriál)

Badass Olyphant a perfektní titulní song. Tyhle vidlácký seroše můžu.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Neměcký plyn je perfektní, Hellboy je celkem nudný, Abraham Sapien zamilovaný a pohádkově fantasy výprava výtečná. A smrt na konci? Del Toro je blázen. Plná palba a za mě lepší než první díl. 5* a.k.a 90%

2001 maniaků (2005)

Průměr, ale za Englunda čtvrtá *

Freddy versus Jason (2003)

Poslední film nejikoničtějšího záporáka. Poslední Freddy, poslední jízda.

Noční můra v Elm Street (2010)

Přesně tohle jsem čekal a přesně tohle dostal. Freddy už není prostě Freddy, ale beru to jako fajn úlet pro teen lidi dnešní doby. Já se bavil, ke zdi se mnou.

Most Disturbed Person on Planet Earth (2013) odpad!

Úmyslně ublížit zvířeti znamená úmyslně ublížit mě. Buďto odpad nebo plná palba ale myslím, že zůstanu u odpadu. Ubližovali tam čičinkám a to se nedělá. Kurva.

Wild Wild West (1999)

Vždyť je to správná steampunková ujetost kde nás baví mladej Smith! A ten titulní song co si nazpíval? Běžte někam ... pecka jako sviň. Jak song, tak film A připomeňte někdo Bezláskovi ať přestane blbnout a vrátí se domů.