• Krátkometrážní

Šifra mistra Leonarda (2006)

Skvělá výprava, perfektní držení předlohy a unikátní Zimmer. Kde je sakra Inferno a Ztracený symbol?

Bitevní loď (2012)

Battleshit. Co dodat, mě už na tupé efekty bez špetky originality ve scénáři nenachytáte. Ani nevím proč 2*

Hospoda (1996) (seriál)

Potměšil a suchý hospodský humor. Vidět teď vše popořadě, dám víc.

Černobylské deníky (2012)

1* za Černobyl, 4* mínus za mé nadývání. Takže jeden hvězdec za nudnou výpravu, shit herectvo, v prdeli kameru, v piči scénář a v chandži finále. Bravo za natočené hovno.

Tajemství výroby (2014) (pořad) odpad!

Stačil mi díl, kde se údajně točilo nejlepší pivo na světě. Americké. Radši bych se učil o bobřích hovnech. Těch maj v jůesej plno a je chutné jako jejich pivo.

Next (2007)

Když to tak vidím s postupem času, tak je to dobrej nápad. Ale kurevsky provedenej. Debilní dialogy, Cage hraje i s vlasy na hovno, Biel není ani sexy natož aby hrála a Moore šlápla vedle víc než jedle. Katastrofální scénář a postavy. Za originalitu palec nahoru, plus kamera a střih. Casting , výprava a scénář v hajzlu. 2* abych neřval do větru.

Mejdan jak se patří (2013)

Jedna hvězda za tany tany a druhá za sympatickou hlavní ženskou prcku. Jinak to bylo zábavné jako lobotomie na toaletách McDonaldu.

Šingeki no kjodžin (2015)

Čekal jsem Japonskou šílenost a dostal jsem ji. Neznám anime a ani mangu, ale strašně mě zaujal námět a vizáž Titánů. Při pohledu na ně jsem měl skoro plno v trenclích a děs v očích, protože (i přes nadprůměrné CGI hnusy ) tak opdporné ztvárnění jsem vyhlížel už nějakej ten friday. Příběh o městu obehnaném hradbami, které už tisíc let ohrožují Titání avšak už se nějakou dobu neukázali, je čistě Japonskou záležitostí, s tím by usák či europan nepřišel ani za sto a jeden rok. Jednou nastal ale den, kdy Titáni prorazili opevnění a efektivně začali požírat obyvatelstvo. Střeva, krev, groteskní Titáni, všechno to bylo moc fajn. Pak se film přesunul do druhé válečné poloviny a nastala nuda. Plytké dialogy, nezajímavé postavy, debilita postav (na co asi máte ty vystřelovací lana vy blbci - radil jsem jim co minutu) a finále dojebané na kvadrát. Nevím jak moc se to drželo předloh, ale věřím, že anime bude lepší. Asi do něj půjdu, protože takové pojetí apokalypsy se mi moc líbí. 3* za originalitu, gore a Titány.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Mám rád zvířata a tohle jsem jako malej strašně žral. Ale vadil mi tam ten lidský element. Ne, že zvířata mluví, ale že tam hrají lidi.

The Gravedancers (2006)

Královsky jsem se bavil a finální scéna s lebkou byla fenomenální. Proto 1*