• Krátkometrážní

Delta Force (1986)

Musel jsem zvednout o jednu hvězdu protože jsem zapomněl, jak debilně heroicky chytlavou theme k tomu Alan Silvestri udělal

Overlord (2018)

O něco lepší průměr, u kterýho jsem si nejednou vzpomněl na Wolfenstein. Škoda celkem promarněnýho potenciálu a hluchých míst. Ale desátník bavil, gore příjemný a finále mělo koule. Už to nikdy neuvidím, ale dobré. A titulková hudba je super. 4* a.k.a 70%

Léto 84 (2018)

Já Vám nevím. Do konce se to tváří jako dobrá 80.ková dětská detektivka, kdy si člověk není jistej výsledkem (až suveréně jsem odhadoval za vraha nevinnou osobu). Když už člověk čeká konec, tak se naopak rozjede divná situace (překvapivá, vskutku) a závěrečná ,,tečka” je spíš nedomyšlená. Lehčí nadprůměr, kdy čtyři hvězdy jsou moc a tři málo. Ale budiž. 4* a.k.a 65%

V pasti (2018)

Je to mnohem lepší jak Quiet place. Není to tak sterilní, víc se tam pracuje s nápadem a linka minulosti je fajn. Za mě dobrý, 4* a.k.a 80%

Venom (2018)

A to jsem asi ještě hodnej Akční komedie, která je špatně akční a místama dobře vtipná. Tahá to Hardy a jeho vztah s Venomem, tookolo je hodně řídká omáčka. Kdyby z toho udělali seriál, udělali by líp. A Harelson na konci je fakt divnej úlet, jestli se rozjede Carnage a nebude to eRko, tak asi ani nemám zájem. Škoda. Ale Hardy se do dvojky nehrne. Chtěl jsem tomu původně dát 2*, ale zase nebudu tak zlej, tak 3* aka 55%

American Horror Story - Apocalypse (2018) (série)

Po Roanoke nejhorší řada. Konec je vyložený hovno na podrážce. Do půlky to vypadalo fajně, jakmile se ale o satanova syna začal starat robot a dva IT feťáci mu vnuknuli ukončení světa(tisíci atomovkama nutno dodat), tak to šlo do c/hoven i s celým c/hovenem. Takovej konec světa si ani my nezasloužíme. 2* aka 40%

Rudá volavka (2018)

Nic extra. Čtvrtka filmu celkem ok, až na prdel Lawrencové. Pak už to byla jen nic nedávající změť špiónských intrik a kravin. 3* a.k.a 45%

Dokonalá loupež (2018)

Nebýt twistu na konci, tak nedám tu čtvrtou. Sympatickej casting, Jackson má kariéru nakopnutou a stárnoucí Butler je fajn. Jinak klasickej heist, kde se navzájem všichni akorát jebou. 4* a.k.a 75%

Hotel Inferno 2: The Cathedral of Pain (2017)

Lepší než první díl. Příjemnější prostředí a víc masek. Přišlo mi to jak Doomovka a i přes větší amatérskou práci to není vůbec zlý, pokud k tomu přistupuje divák jako k trashi. Jsem zvědavej na třetí díl a snad ubude divných efektů a přibude víc brutalit a atmosféry. 3* a.k.a 60%