Muž na laně (2008)

Na tenkém laně mezi šílenstvím a neskutečnou odvahou...

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Seriálová událost roku! Pravda, Steve coby mafián se zdá až příliš laskavý, ale doufám, že postupem času ukáže své pravé - drsné a zvrácené :) já.

Bio Ráj (1988)

Jaký je to asi pocit, když zjistíte, že jste si 30 let na prsou hráli hada? Salvatore by mohl vyprávět....

Žena v černém (1989) (TV film)

U mě tahle duchařina nepadla na úrodnou půdu, čímž neříkám, že by se jednalo o špatný film. Atmosféra je stejně tíživá a zalézá pod kůži jako pravá anglická mlha, a jako bonus nad tím visí nevyhnutelná zkáza. Jsem zvědavá na remake s Danielem Radcliffem: http://www.csfd.cz/film/282928-woman-in-black-the/

Na nože! (2010) (pořad)

Pro pořady o vaření mám hroznou slabost, nicméně Zdenda Pohlreich dobře klesl na úroveň Talentmanie, Superstar a ostatních TV show (ačkoliv sám se nikde netají tím, že by za peníze neudělal téměř cokoliv). Hodnotím po prvním dílu, tak uvidíme časem.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Sice nevím, jestli je režisér studentem FAMU, ale Jehovova pomsta by mohla těmto filmům konkurovat, ale přiznejme si to, stále jde o studentské pokusy v nichž mnohdy pouhý talent a dobrá kamera nestačí. Zápletka velmi slabá, herecké výkony (očividně známí režiséra) děsné :), střih a kamera docela dobrý, tak co zbývá? Dobrá sranda? Možná, ale přeci jen většina vtipů bylo dost ohraných a fekální humor no comment. Díky čemuž se Jehovova pomsta nemá šanci vymanit z kolonky zábava pro mládež do 18 let. Hodnocení tohodle filmu je hodně mimo, vzhledem k tomu, ze hodnotí sami tvůrci filmu, aktéři nebo přátelé tvůrců. Snad to klesne ;) (10.9.2010 98%)

Seznamte se, Joe Black (1998)

Obsazení Brada Pitta do takovéhle role je podle mě totálním přešlapem vedle. Jo jasný, šlo o kontrast svěžího, krásného a mladého těla ve kterém se skrývá smrt, ale to by Pitt musel vykouzlit jiný než unylý a znuděný obličej. Pořád jsem čekala na Bergmanovu Smrt, která by tam nastolila pořádek a ono nic. Tříhodinovou přeslazenou nudu nezachránila ani půvabná Claire Forlani. HOWGH!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Stupidity Čápů s mákem to nedosahuje, ale těsně jí šlape na paty. Předkrm salátek z nepravého kraba, pórková polévka s magi (nevadí že pórek půlka osazenstva nejí, kdyžtak je ještě dotlačíte baketou), jako hlavní chod halušky s lečem (ano i toho jsme se dočkali) a třešničkou na dortu pak bude velmi originální zmrzlinový dezert z Lídlu s oschlou jahůdkou. A za tu snahu ani nevyhrajete, protože vám nepřející a zakomplexovaní spoluhráči burani z Buranova napálí nízký počet bodů. No není ten život nespravedlivý?