Voják (2006)

Mám ráda akční filmy, a i když tento není úplně nejlepší, čtyři hvězdičky si zaslouží a to kvůli skvělým vizuálním efektům, dobrým hláškám Roberta Patricka (hlavního záporáka) a vlastně jen kvůli tomu záporákovi film stojí. Asi kdyby tam nebyl, tak dám hvězdičky 3.

Krvavé vykoupení (2008) (TV film) odpad!

Nechápu, proč takové nesmysly vůbec vznikají..lituji, že jsem nedala na Livingdeadovu radu:-). Smutnější je, že takový "hororLopravdu myslí vážně

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Na tomto pořadu je nejlepší jeho délka. Je v něm řečeno vše a stručně. Díky něj si opravdu čtu, co si kupuji. Navíc Roman Vaněk je perfektní řečník a dokáže to skvěle podat. Je dobré vědět, co jíme a pijeme. Dokonce, jak se máme chovat k číšníkům a servírkám a naopak. I když, to už jsme měli vědět dávno..:-). Díky němu jsme si to pouze mohli připomenout.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Docela vtipný seriál, ale po čase se hodně omrzí. Stejný typ humoru. Tři hvězdičky jsem dala pouze pro skvělé herecké výkony Lauren Lane (CC Babcock) a Daniela Davise (Nilese). Udělali v seriálu na mě největší dojem a ještě k tomu si lezly do vlasů navzájem., Výborná kombinace. Nebýt jich, asi bych byla nucena dát tomuto seriálu stěží jednu hvězdu.........................nakonec jsem to musela změnit na 4 *, jelikož mě to skoro vždycky pobaví a to díky Niles, Niles, Niles!! A pochopitelné CC, CC, CC!!. Kdyby tam nebyli, tak tomu dám 1*, ale ti dva táhnou celá sitcom a proto 4*! 3* nestačí. Přesněji by to bylo 3,75

Parasomnie (2008)

Nuda, nuda, nuda. Takhle bych popsala zážitek. Smůla. Avšak hvězdičku jsem dala za né uplně pokažené vizuální scény a za závěr filmu, kde je perfektní hudba montauge and capulets..to si myslím, že se povedlo. Kdyby něco takového ve filmu bylo víc, tak bych mohla dát i hvězdiček 3.

Beznaděj (2006) (TV film)

Opět velké zklamání, především proto, že jsem čekala něco víc. Knihu jsem četla, moc se mi líbila, ale stejně jsem na ní vůbec nehleděla, když jsem se na film dívala. Když se natočí dobrý film, tak mi nevadí, že to už s knihou nemá nic moc společného. Nicméně na tomhle filmu nebylo nic dobrého. Když je to horor, tak od toho čekám víc než nudu a nekonečné čekání na to, až se tam konečně začne něco dít. To byla ta beznaděj, že jsem se na to chtěla dodívat až do konce a stejně se to tak protahovalo, že jsem z toho neměla nic jiného, než špatný zážitek. Velká škoda.

T.M.A. (2009) odpad!

Velké zklamání. Jen ochotnické divadlo a hlavní postava mě děsila svým hraním více než film. Špatné, ale věřím, že se to některým lidem může líbit. Ale mě to nic nedalo a spíše mi bylo líto, že jsem hledala alespoň nějakou hororovou atmosféru a ono nic. Škoda.

Arachnid (2001) odpad!

Proč to vzniklo? To netuším. Herecké výkonu na tomto "hororu" byly zřejmě nejhorší. Nějaký pokus o hororovou atmosféru jsem ani nenašla. Nelituji, že jsem ho viděla. Alespoň jsem se u toho dobře pobavila s přáteli a krásně jsem se shodli, jak je to hloupé, ale mrzí mě, že jsem za to dala peníze. Ale alespoň jsem se poučila.

Poltergeist III (1988)

Nejednou jsem si řekla, proč vůbec vzniká pokračování filmů. Upřímně jsem se ani netěšila, protože jsem byla přesvědčena o tom, že nejde udělat další díl poltergeistu. Jednička byla fenomenální, dvojka se povedla taktéž na jedničku, ale tím to mělo skončit. A nemýlila jsem se. Postrádalo to veškerou hororovou atmosféru..vlastně atmosféru vůbec. Když už jsem si myslela, že by to mohl být i ucházející nápad, to to bylo stejně hrozně natočené. Pro mě velké zklamání a nikdy jsem nepovažovala poltergeista za trilogii. Pro mě je tohle jasný odpad a výsměch pořádným hororum.

Šestý smysl (1999)

Jeden z nejlepších novějších hororů, co znám. Vyvrcholení filmu je pro mě nejsilnějším zážitkem. Psychologie jednotlivých postav je prostě perfektní. Hudební doprovod celý film ještě více zviditelňuje a dělá ho mocnějším. Ve filmu nejvíce dominuje napětí, strach, nejistota a selhání. Když už se člověk bojí, tak se i rád lekne, v čem nás šestý smysl nezklame. Lekaček tu není málo a zdravého silného napětí až dost. Tenhle film si ráda pouštím, když jsem sama s lahví vína a užívám si, že se bojím, i když jsem ho viděla už mnohokrát, i takhle poznám dobře udělaný film.5,05*