Jedovatý břečťan (1992)

Od odpadu ke třem hvězdičkám...jediná role, kdy mi Drew Barrymore byla opravdu nesympatická, ale to je pochopitelně tou rolí. Do půlky filmu jsem byla přesvědčená, že dám jednu hvězdičku, ale kvůli závěru jsem nakonec dala slabší trojku. Jsem ráda tak, jak to dopadlo. Zajímavý psychologický thriller..Sára Gilbert mě opět mile překvapila

Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Fajn neškodný seriál. Je vtipný a Helen Hunt mám ráda. Neviděla jsem ani zdaleka všechny díly, ale když už jsem nějaký viděla, tak jsem se poměrně dobře pobavila. 3, 45

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Pro mě dvojka na stejné úrovni jako jednička. Většinou je "PRÝ" další pokračování horší než jednička, ale v tomto případě to není pravda. Stejně jako u návratu do budoucnosti, krotitelích duchů, terminátorů, smrtelného zla a poltergeista. Je to stejně chytlavé, vtipné, napínavé a VÁNOČNÍ! :-) .

Vůně ženy (1992)

Joo, s klidným svědomím napíšu, že se jedná o jednu z nejlepší Pacinových rolí. Tak silný film jsem už dlouho neviděla a nedělal to jen smutný osud Franka Sladea, ale celkový dojem z tohoto nezapomenutelného díla. Jak může vzniknout blízké pouto mezi dvěma cizími a odlišnými lidmi je skoro neuvěřitelné, nicméně ve Vůni ženy velmi uvěřitelné. Scénu s tangem považuji rozhodně za jednu z nejlepších.

A co Bob? (1991)

Opět mě Bill Murray přesvědčil o tom, jaký je to dobrý herec, jelikož jsem mu to, co hrál opravdu věřila. Díky němu jsem dala o hvězdičku víc. Myslím, že bych s ním asi taky občas ztratila trpělivost, ale byl tak krásně neškodný, že bych asi byla ráda, že je můj pacient a posléze třeba můj přítel. Občas takový nesnesitelný andílek..:-)

Barton Fink (1991)

Můj druhý nejoblíbenější film od br. Coenů. První je Big Lebowski a pak tento. Začátek byl malinko slabší, ale pak se to rozjelo a nezastavilo se to až do konce! Musím říct, že kdyby nehrál Charliho John Goodman, tak tomu nejspíš 5 hvězdiček nedám. Podle mě táhl celý film. Byl nehorázně vtipný a kdykoliv byl na scéně, tak jsem se trhala smíchy. Mnohdy nemusel ani nic říct. Film se povedl hlavně po psychologické stránce.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Pamatuji si, jak jsem se na tento seriál těšila, když to běželo v televizi jednou za týden. Super podívaná. Tuším, že v ten den byli i simpsonovi, veřte-nevěřte, přáteleé a bojíte se tmy. Nepamatuji si přesné pořadí, nicméně měla jsem se na co těšit. Tento seriál patří mezi mé oblíbené, ovšem, pokud je v televizi každý den, nebo běžně ke stažení, tak ztrácí na kouzlu. Tohle u mě neplatí u jiných seriálů, tady ano. Každopádně všichni jsou mi neuvěřitelně sympatičtí. Nejvíce asi Dana, nejméně Carol. Myslím ale, že 4 hvězdy dávám spíše z nostalgie, než za kvalitu.

Kudrnatá holka (1991)

Velmi pěkný, vtipný, ale také dojemný rodinný film. Když jsem byla dítě, tak bych mu dala pět hvězdiček..no, a ted když jsem dospělá, tak dám taky 5 hvězdiček.:-)výborná hudba

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Ještě o kousek lepší pokračování jedničky. Možná trochu propracovanější a hodně té perfektní atmosféře přidal Robert Patrick, který skvěle ztvárnil T 1000. Miluji sci-fi a tohle mi dalo vše, co jsem chtěla vidět. Ve filmu jsou dokonalé akční scény a to především na veřejných místech, to si užívám maximálně. Od začátku do konce jsem napnutá jako struna a není moment, který bych si méně užívala, nebo nedej bože nudila. Jedna z nejlepších klasik. Prostě film, který si zaslouží minimálně pět hvězdiček..