Simpsonovi (1989) (seriál)

To je prostě výborná žlutá klasika, která mi vždy zvedne náladu, když znuděně přepínám mezi ostatními kanály. Do třinácté série se popadám neustále za břicho, jak se musím smát, ale i když se ráda dívám dále na ostatní série, tak si nemůžu pomoct, ale příjde mi, že už trochu postrádají originalitu. Ale na mém hodnocení to nic nezmění. Je to prostě seriál, kdy mi nevadí, že jsem jeden díl viděla minimálně dvacetkrát:-)

Krotitelé duchů (1984)

Nejlepší fantasy komedie, kterou znám. Je to lahůdka, kterou jsem viděla tolikrát, že to nedokážu ani spočítat. Herecké výkony všech čtyř Billa Murraye, Dana Aykroyda, Sigourney Weaver a Harolda Ramise jsou špičkové. Od začátku do konce velmi originální a vtipné. Tento film i s druhým dílem nikdy nezestárnou. Už se těším na trojku, kterou Dan Aykroyd slibuje!

Muž, který věděl příliš málo (1997)

Vtipná komedie, bohužel místy trochu nudná. Ale na jedno podívání vřele doporučuji. Bill Murray opět předvedl velmi kvalitní výkon, i když více mi sedí v roli trochu chytřejšího muže:-) Dala bych filmu 3,35.

Kudrnatá holka (1991)

Velmi pěkný, vtipný, ale také dojemný rodinný film. Když jsem byla dítě, tak bych mu dala pět hvězdiček..no, a ted když jsem dospělá, tak dám taky 5 hvězdiček.:-)výborná hudba

Bratři Bluesovi (1980)

Blues Brothers patří mezi můj nejoblíbenější muzikál. Je vtipný, originální a hudba je naprosto fenomenální. Film má délku tak akorát, není tam jediné hluché místo a od začátku do konce jsem se jenom smála. Dan Aykroyd s Johnem Belushim se předvedli v tom nejlepším. Ráda hodnotím trochu konkrétněji, takže bych dala 4,95:-)

Odejít jako vrah (1996)

Docela vtipná komedie, ale žádná bomba to nebyla. Konec mě trochu zklamal, mohl být mnohem promyšlenější, nicméně Dan Aykroyd byl fenomenální. Ty jeho komentáře a vyprávění neměly chybu. Co bych tomuto filmu vytkla je, že byl trochu zdlouhavý a měl nemálo hluchých míst. Ale myslím, že tři hvězdičky jsou na místě. Kdybych mohla hodnotit trochu konkrétněji, hodnotila bych to číslem 3, 35.

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Jsem hrdá, že máme takový perfektní film, jako je tento. Od začátku do konce velmi zábavné a originální.

Mí drazí Američané (1996)

Docela vtipná, průměrná a neškodná komedie. Nic bych jí nevytkla a na "mí drazí američané" jsem čekala celý film a taky jsem se zasmála. Byly tam opravdu vtipné momenty, ale také hluchá místa. Kdyby bylo jiné hodnocení, tak bych dala 2,85.

Lékařská akademie (2004)

Filmu dávám dvě hvězdičky, a to jenom kvůli Danu Aykroydovi, i když musím říct, že mě tam také trochu zklamal. Přislo mi, že nápady byly převzaty ze všech filmů a nebylo tam nic originálního a faktem zůstává, že mám raději Dana v krotitelích duchů, či bratrech bluesových. V záměně byl také velmi dobrý. Tato role mu nesedla, nicméně pořád i tak zůstává dobrým hercem, a díky němu nedávám odpad..ovšem, velkou roli tam také neměl. Škoda, nápad to nebyl špatný.

Krásná mimozemšťanka (1988)

Film má příjemnou atmosféru, místy jsem se smála, ale nic víc bych v tom neviděla. Kdyby v hlavní roli nehrál Dan Aykroyd, kterého mám obvzlášť ráda, tak bych dala jenom dvě hvězdičky. Ale určitě je to film, na který se ráda podívám tak za 3, 4 roky:-)..