Natočto! (1999) (pořad)

Na Natočto! jsem se jako malý vždycky těšil. Scénky Petra Rychlého byly vtipné (většina). Vzhledem k tomu, že je to daleko lepší než Neváhej a toč, tak dám 3,5 *.

Vetřelci (1986)

Solidní akční hororovka, která i přes své stáři dokáže vyděsit, napnout, zkrátka to člověka vtáhne do děje ani nezamhouří oka. Navíc se skvělou Sigourney Weaver a mými oblíbenými vetřelci. 80%

Jako pavouk (2001)

Klady: Alex Cross v podání Morgana Freemana, Michael Wincott coby padouch_____Zápory: Monica Potter a její slabé hraní, provařený scénář, nudné části_____ V podstatě je to neoriginální krimoška, kterou zčásti zachraňuje Freeman. Průměr 50 %

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

Knihu jsem sice nečetl, ale na film se dalo v pohodě koukat. Takže čistý průměr.

Babička (1971) (TV film)

Slabší ve všech ohledech, babička ještě oukej, ale na svou předchůdkyni ztrácí zejména životem na Starém bělidle, tou pohodou, která právě ve starší verzi nechyběla.

Babička (1940)

Starší filmová Babička má něco do sebe, věrněji zachycuje knižní předlohu. Terezie Brzková je taková pravá babička v šátečku.. :-)

Big Lebowski (1998)

Hmm, když je pochcanej tepich, to už je špatný i pro líného člověka jako je Dude. Dobře hrající Jeff Bridges, ale hlavně John Goodman, ten mě dostal.. :D Steve Buscemi opět v malé roli, ale zaryje se do paměti..jak to jenom ten chlap dělá.

Pacifik (2010) (seriál)

Přesně jak napsal kenkaku, je to jenom slabej odvar Bratrstva, kterej stačí vidět jednou a dost. U Bratrstva jsem tu válku prožíval s nimi, jak jejich strach, vztek, odvahu, štěstí, úlevu...prostě jsem těm veteránům věřil, co si ve válce prožili. Tohle se mi u Pacifiku nestalo. Asi za to můžou nevýrazní herci nebo pořád stejné prostředí...Nejlepší ze seriálu je asi úvodní skladba na začátku každého dílu, i když ve srovnání s Bratrsvem je zase o dost slabší.. :-)