Saw 3 (2006)

Bohužel obrovské zklamání. Tmavé, nudné a špatné. Příběh je už jenom nastavovanou kaší, nepřínáší nic nového a za půlkou už přestává bavit. Jediné co je pozitivní jsou ony "flashbacky". Pokud se Vám líbily přechozí dva díly nenechte si je zkazit tímto následujícím třetím.

Saw 5 (2008)

Jako podprůměrný sestřih veškerých událostí co se staly během předchozích dílů to celkem šlo. 50%

Sherlock (2010) (seriál)

Nikdy bych nevěřil, že je možné Sherlocka Holmese přenést do 21.století. A věřte mi, že to lze a ještě k tomu brilantně a se ctí.

Sin City - město hříchu (2005)

Povedlo se, příběh dokáže opravdu pohltit. Ponurá a tmavá atmosféra velkoměsta ve mě zanechala velmi dobrý pocit. I když žádné revoluční dílo nebo něco naprůměrného to není, stejnak mě to fascinovalo.

Skandály ze života zvířat (2008)

Bohužel musím konstatovat, že žádná převratná "řežba" jak tady bylo nazváno to rozhodně není. Místy úsměvná road-movie s průměrným humorem, průměrným obsazením a průměrným nápadem.

Skins (2007) (seriál)

1. a 2. série jednoznačně za 5*. Zbytek těžce podprůměrné vaření z vody. Obrovská škoda, že se tvůrci rozhodli ponechat dalším řadám název "Skins", když v nich nebyl téměř žádný spoiler na první generaci. Kdyby seriál rozdělili názvem například na "Skins: První generace" a dále pak "Skins: Druhá generace" atp. tak by si první generace Skins užívala Síň slávy, takhle ji pohřbili zaživa.

Skrytá identita (2006)

Nejlepší snímek za poslední dobu, rychlé, svižné, zajímavé, propletené a vůbec všema směry geniální. Navíc si dovolím tvrdit, že Leonardo DiCaprio zde zahrál životní roli a jeho výkon byl obdivuhodný.

Smrt panen (1999)

Na tomto filmu je něco opravdu zvláštního, nevím sice co, ale naprosto mě dostal. Je to prostě něco jiného. Opravdu velmi dobře natočené a i když těžko uvěřitelné, tak něco podobného by se opravdu stát mohlo. Po shlédnutí filmu vyplývá krásné poučení, že ne vždy je dobré, chtít pro děti to nejlepší a nezkažené.

Soumrak mrtvých (2004)

Začátek byl velmi dobrý, ale jakmile jsem zjistil, že se v podstatě jedná o směšný příběh se zombíky, chtěl jsem to vypnout a nehodnotit, nějak jsem to překonal a pak pochopil, že se jedná o vtipnou typicky britskou parodii a mile rád jsem se dodíval do konce, dokonce i s občasným úsměvem. Je to tak ** až ***, zaokrouhleno na ***.

Strážci Galaxie (2014)

Jednoznačně jeden z nejhorších filmů z "Marvelovské produkce". Gigantická porce nudy, nulový příběh a rádoby vtipné hlášky, které jsou bohužel spíš trapné. Hvězdička navíc za vizuální zpracování, to je opravdu nádherné, to se musí nechat, ale jinak není co hodnotit. Komerční brak, který jen vyplňuje mezeru v Marvelově schématu. Pokud ho přeskočíte, nic tím nezkazíte - spíš naopak.