Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Na to, že nejsem velkým fanouškem starých, černobílých filmů, tak tento mě naprosto dostal! Myslím si, že většina si před filmem řekne – „Cože? Celý film se odehrává v jedné místnosti? Jak by mě tohle mohlo bavit?“. Musím říct, že i já jsem byl na konci filmu příjemně překvapen. Člověk by nevěřil co se dá na takovém malém prostoru udělat, avšak když jsou k tomu skvělí a charismatičtí herci a výborné dialogy, tak to jde samo. Nejlepší černobílý film, který by rozhodně patřil do mé „top 20“. Už teď vím, že bych se na něj klidně podíval za pár měsíců znovu.

Yes Man (2008)

Zooye a Carrey tuhle komedii drží nad vodou, jinak by se stala jen další americkou nudou, tedy alespoň pro mě. 65%

Na dotek (2004)

Celej film jen o tom, jak si dva "šašci" mezi sebou střídaj holky...asi jsem nepochopil hlubší význam tohoto filmu.

Chalupáři (1975) (seriál)

"Když máš v chalupě orchestrión,.......". Sovák a Kemr prostě válí :)

Deiji (2006)

Opět jeden z těch lepších asijských kousků. Pohled ze tří rovin byl dokonalý, jen pro mě bylo nepochopitelné, jak se hlavní herečka mohla tak rychle vyrovnat se ztrátou svého hlasu a dál žít svůj "normální" život..ale to je jen malá drobnost, která neměla na hodnocení žádný vliv.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Originální a jedinečný film, s překrásnou atmosférou, kde některé scény jsou opravdu nezapomenutelné. Závěrečný EPILOG dopadl skvěle, přece by nebylo možné je od sebe odloučit, po tom všem co si mladý korejec vytrpěl :-).

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Ve své době to byla rozhodně pecka - což mohla potvrdit moje mamka :D, ale když se na to podívám dnes, tak nic extra. Je vidět, že filmařina už pokročila, ale přesto jsem se u filmu nenudil a občas jsem se i zasmál.

Californication (2007) (seriál)

Další nová oblíbená seriálová postava Hanka Moodyho, která mi začíná přírůstat k srdci.

Kajínek (2010)

Na české poměry hodně kvalitní film. Svého druhu troufám si říct jediný.

Kopačky (2008)

Pro mě byla možná zábavnější komedie I Love You Man s Jasonem Segelem, ale tohle nebylo taky špatný.