MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Tak koukám, že seriál si drží nastavenou laťku z prvního dílu. Tohle je jeden velkej kopec srandy a já se neskutečně bavím.

The Punisher - Roadhouse Blues (2019) (epizoda)

Nechcete mi říct, že ústřední postavou v 2. sérií bude nejméně oblíbená postava z The Man in High Castle? Jen to nééé ... okrem toho fajne start.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Nápad a první sérii hodnotím kladně. Druhá série už mě příliš nezaujala, konec mě nechal chladným, nijak jsem se netěšil na sérii třetí. Ta dopadla bohužel dle očekávání. Tempo se neskutečně vleče a celé to cestování časem mi nějak nesedí ... skončil jsem v půlce a se seriálem pravděpodobně končím. I tak hodnotím alespoň jako průměr, hlavně díky 1. řadě.

Bohemian Rhapsody (2018)

Zážitek z kina mám zkažený párem vedle sebe, který měl nutnou potřebu se (hlasitě) smát téměř každé scéně ve filmu. Nevím co je k tomu vedlo, pár úsměvných scén tam rozhodně bylo, ale komedií bych z toho nedělal. Nicméně nemůžu jinak než za plný počet. Queen je téměř srdcovka a tento dokument vzdal hold Freddiemu víc než skvělým způsobem. Už pár hodin po filmu jsme si říkal, že bych si dal za pár dní druhou projekci.

Příběh rytíře (2001)

Oblíbený film z dětství a s odstupem času si uvědomuji, že ho můžu vidět pokaždé, když běží v TV a bavím se u něj stále stejně.

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Parkrát jsem u toho klimbnul, takže asi spíš průměr (pro mě jako většina starších "Disneyovek").

Bright (2017)

Čím víc se tento film blížil ke konci, tím rostla i celková stupidita, která málem přerostla v Odpad! Jedna hvězda asi za to, že jsem to dal do konce. Děj, postavy, prostředí, akce - v podstatě nic z toho mě nezasáhlo. Ač dle popisu to znělo zajímavě, tak všechny ty nadpřirozené bytosti a jejich vystupování bylo spíše k smíchu.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Abych vyvážil váhy odpadového "The Room (2003)", tak přidávám zde jednu hvězdu navíc. James Franco to zahrál skvěle a mně stále nejde do hlavy to, že je původní film z roku 2003 kultem. Největší podíl na tom pravděpodobně bude mít režisér-scénárista a herec v jednom, který dle tohoto snímku dokazuje, že je opravdu z jiné planety.

Sněhulák (2017)

Bylo tam mnoho nevysvětlených vedlejších postav, které se vůbec nevázaly k hlavnímu ději a zbytečně tak natahovaly celý film. Hlavní zápletka byla nakonec málo propracovaná bez jakéhokoliv napěti. U filmu jsem se nenudil, ale zároveň mě za celých 120 minut nedokázal na plno vtáhnout do děje a vytvořit nějaké napětí. Kladně hodnotím prostředí, hudbu a výkon hlavních postav.