Amazing Spider-Man (2012)

Vůbec nevím, proč musel vznikat další nový Spider-Man. Asi bylo potřeba do něčeho zase nacpat 3D, tak proč nepředělat Spider-Mana. Očividně to i vydělává, ale já další díly s prominutím vynechám, protože tohle je výsměch původnímu, a podle mě o několik tříd lepšímu, Spider-Manovi. Domnívám se, že tenhle se ani nedrží komixové předlohy a výběr herců je víc než tragický. Tak od 30 minuty jsem se modlil, ať už je konec, ale řekl jsem si že to skousnu a dám to do konce. Kdyby na tom byl někdo stejně, tak to vzdejte. O nic zajímavého nepřijdete...

Okresní přebor (2010) (seriál)

Super seriál, který v dnešních českých filmových a hlavně seriálových vodách potěší. Jsem rád, že dokáže být seriál vtipný a vystihovat atmosféru vesnického fotbalu a vesnice jako celku a nemusíme se stále dívat jenom na doktorský sračky televize Nova.

Thor (2011)

Jeden z těch slabších marvelovských. Dost nudnej příběh, vesměs o ničem, který je možný vidět na 100 jinejch způsobů. A ta lovestory k tomu? Naprosto zbytečný a trapný.

Don Jon (2013)

Neměl jsem velká očekávání od této komedie. Scénář mi přišel zvláštní, ale byl jsem zvědavý na zpracování v podobě Joseph Gordon-Levitta. Na začátku jsem měl chvíli problém se do toho dostat, hlavně skrze ty prdele a kozy, který na mě koukaly ze všech stran. Skoro jako bych přišel na porno do kina. :D Člověk si ale rychle zvykl (ještě aby ne...). Nakonec docela fajn příběh - přerod z děvkaře, prasáka a závisláka v romantika. PS: Scarlett má pěkný tělo, ale teda ten ksicht... Nemůžu si pomoct ale její pusa vypadá jak když slouží jenom k jedné věci a ksicht má jak přejetý válcem. To už radši Julianne Moore. 3,5*

Rychle a zběsile 6 (2013)

V tomto díle FaF jsem asi nebyl naladěný na takovou porci trapných dialogů a akčních scén, které popírají veškeré fyzické zákony. Závěrečná akční scéna byla tak zpackaná, že člověk nevěděl kde mu hlava stojí. Alespoň ta třešnička na dortu v podobě Jasona S. mě potěšila, takže se na sedmičku mohu zase trochu víc těšit.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Seriál je komedie jak se patří. Film mi přišel místy až moc smutný na to, že se jedná o komedií. Vesnici a vesnický fotbal však vystihuje na jedničku. U mě zatím vede seriál (po 3. dílech). edit: Seriál - jasná jednička v porovnání s filmem.

QI XL (2013) (pořad)

Jedna hvězda dolu za rozdělení pořadu na normální verzi a XL verzi. Blbost! Jinak se pokaždé neskutečně bavím a sleduji už pouze XL verzi v sobotu.

Byzantium (2012)

Slabé 3*. Začátek lehce nudil a konec naopak potěšil.

Oddělen (2011)

Na mě až příliš depresivní a smutné, ale možná díky tomu všemu velice uvěřitelné. Adrien Brody mi do role sedl na míru a obávám se toho, jestli tento film opravdu vystihuje realitu. Pokud ano, pak je mi z těch dětí a rodičů opravdu zle.

Přizdis*áči (2011)

Před shlédnutím tohoto filmu jsem viděl celý seriál Inbetweeners a parta těhlech "pošuků" se mi líbila na tolik, že jsem neváhal zkusit i film. Zarazilo mě jeho nízké hodnocení při zachování všech postav a přidání nových jsem si říkal, že to přece nemůže být tak zlé. A taky že nebylo! Chápu nízké hodnocení těch, kteří neviděli seriál, protože tomuto humoru přijít na kloub pouze skrze tento film je asi obtížné. Pro mě to byl však další kopec srandy se známou čtyřkou. Trošku mě zklamal po americku udělaný konec, ale na druhou stranu je fajn, že přeci jen ve finále si snad všichni vrznou. Seriál byl lepší v tom, že se neustále měnilo prostředí a looseři zůstali všichni až do samého konce. I když musím říct, že jejich stupidita mě jak ve filmu tak ke konci seriálu doháněla už opravdu k šílenství! 4,5*