• Thriller

Přání smrti (2018)

Tohle mi sedlo...Willis konečně hraje dobře, film odsejpá a chirurgovi člověk fandí...Slabší 4 hvězdy.

Annabelle 3 (2019)

Čistý průměr...Pobavilo, "postrašilo", zanostalgovalo...Warrenovi mně baví, jejich interiér bydlení taky...Srovnatelné s dvojkou, vcelku dobrá atmosféra v domě...Jinak manželé mají v tom sklepě pěkný bordel teda, uvažuji, že bych jim poslal i svůj dětský bicykl Favorit, straší mi v kočárkovně už pěkně dlouho! 😀

Čarodějovy hodiny (2018)

Hrozné...Být zpátky děckem, vypnul bych to, takhle jsem aspoň ke konci usnul.

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Shlédnutí online, nakonec jsem rád, že jsem prošvihl tento film v kině...Náznaky nějaké solidní atmosféry by tu byly, ale kurevsky nedotažené...No, nevím teda, jestli režisér tohoto snímku posere i chystané třetí pokračování V Zajetí Démonů, zbytečně tím zabije dobře rozjeté universum...Už poněkolikáté tvrdím, že James Wan se má vysrat na mimožánrové, leč úspěšné kšefty a znovu se vrátit k horrorům, ne jako producent, ale jako režisér, nejlépe s Whannelem jako scénáristou...Slabší trojka, nedosahuje ani průměrných kvalit Sestry, či dvojky Annabelle.

Kursk (2018)

Hodně slušný film...Chudáci chlapi z námořnictva ani nemuseli sloužit za socialismu, aniž by možná oni sami i diváci věděli, že mocnost se na ně egoisticky vysere i v kapitalismu...V jistých chvílích se chování ruských představitelů podobá aktuální a ted' už hodně slavné minisérii Černobyl...Silný moment v závěru během i po pietním pohřbu.

Všechno nejhorší 2 (2019) odpad!

Nekompromisně uděluji odpad! Jedničku jsem hodnotil kladně, na tohle se nedalo dívat.

My (2019)

Začátek slibný, první kontakt s "nimi" znepokojivě napínavý, podobný scéně filmu "Oni", další vývoj se ubíral už divně a závěr se snažil mít nějaký přesah ve stylu slavnějšího tvůrce mysteriózních filmů, ale nijak mně to nepobavilo...Celkový dojem nespravila ani moje oblíbená herečka bílé pleti, která je slavnější díky hlavní roli v seriálu HBO.