Griffinovi (1999) (seriál)

Dobrý seriál a môžem povedať že sa na tom zasmejete.Jedna časť sa mi ľubila najviac Vykoupení z veznice Shawshank.

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Som fanúšik Iron maiden už poriadne dlho a môžem povedať že dávam tomu hodnotenie 5*

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Kur*a v kabrioletu sem ješte nejel.Ne fakt ne?tak to je načase zmnenit.Neboj nejsme jako ostatní.Nemel kraviny nebo na tebe vlitnou piavice.Maximálne najlepší film.Skvelý scénar a herci.Jeden šluk,jeden šluk navíc,hulim to marianu bude ze mne zajíc

Lidice (2011)

Bolo to veľmi zaujímave hlavne posledných 25 minút.A ten akože (atentát) nepoviem keby to auto vyletelo do vzduchu a boli tam nejaké mrtvoli ale namiesto toho len dimovnica ktorú hodili pod auto a tá len vybuchla a žiadna krv nič,auto zostalo pokope žiadne ľietajúce kusy trosiek.

Next (2007)

Mne by sa páčilo vidieť pár minút do predu ale čo je moc to je moc. S toho dôvodu som dal 3 hviezdičky lebo N.Cage toči jednu sračku za druhou ,ale zľutujem sa nad týmto filmom a dám aspoň 3 hviedzy.

Maska (1994)

Perfektne prepracovaná komédia v podaní J.Carreyho.Zaslúži si oscara za efekty.

Plump Fiction (1997) odpad!

Neviem ako si môžu robiť srandu s Pulp Fiction. Toto je väčšia sračka než Trhni si!! Pomóc volajte smetiarov lebo sa utopím v odpade.

Trhni si! (2006) odpad!

Ak toto je komédia tak ja som potom sväty.Sračka jak vyšitá.

Gran Torino (2008)

Veľmi dobre spracovaná psychologická dráma v ktorej je hlavný hrdina C.Eastwood.Jednoznačne dávam 5 hviezdičiek.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Nepotrebuješ společnost? Veľmi dobré zábery a scény a hlavne Q.Tarantino.