Autobazar Monte Karlo - Diagnostika (2016) (epizoda)

Další vcelku slabší epizoda, nejdřív jsem chtěla hodnotit průměrem, závěr s Jardou Pleslem ale nakonec tak pobavil, že jsem se přece jenom rozhodla ještě jednu hvězdičku přidat.

Autobazar Monte Karlo - Finančák (2016) (epizoda)

Po dlouhé době zase zajímavá zápletka, i když přiznávám, že humor se v poslední době stále vytrácí.

Autobazar Monte Karlo - Hugo (2015) (epizoda)

Tak jsem se konečně dočkala epizody, na kterou jsem čekala. Hugo mě konečně rozesmál, a to pořádně a nahlas. Uvidíme, jak to bude dál, ale možná se ještě vrátím a ze čtyř hvězdiček udělám pět.

Autobazar Monte Karlo - Hugova pomsta (2016) (epizoda)

Je sice pravda, že nejsem velkým fanouškem "citových" scén, ale naštěstí prozatím nepřesáhly hranici snesitelnosti. Tak doufám, že to tak i zůstane ... Pomsta byla chytrá, ale její zneškodnění bylo ještě chytřejší.

Autobazar Monte Karlo - Inventura (2015) (epizoda)

No, tak až na ten epileptický záchvat na začátku to nakonec byla dobrá epizoda, při které jsem se pobavila, ale jinak jedna z nejslabších ...

Autobazar Monte Karlo - Komisní prodej (2015) (epizoda)

Komisní prodej sice nebyla úplně pětihvězdičková epizoda, ale za ten závěr jsem si tu poslední hvězdičku k dokonalosti opravdu odpustit nemohla. Ještě teď se tomu směju.

Autobazar Monte Karlo - Leasing (2015) (epizoda)

Sice o trošku slabší epizoda než ty předešlé, ale stejně jsem se dobře pobavila. Konečně se mi začínají líbit jak příběhy samotných epizod, tak i jejich rozuzlení ...