Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Krátkometrážní
  • Akční

Oblíbené filmy (10)

Pride

Pride (2014)

Opravdu hodně silný film ... Na Pride jsem se těšila už od první chvíle, co jsem o něm slyšela. Nejen díky skvělému obsazení, úžasnému tématu, ale hlavně na Andrewa Scotta v roli gaye, který byl mimochodem naprosto famózní. Pride je jak výborná komedie, tak výborné drama. Chvílemi se člověk opravdu skvěle nasměje, chvílemi se mu derou slzy do očí ... Každopádně film naprosto stoprocentně splnil moje očekávání. Zpracování tak silné události do velmi příjemné komedie je opravdu vynikající. Jeden z nejlepších filmů s LGBT tématem, které jsem kdy viděla!

Za nepřátelskou linií

Za nepřátelskou linií (2001)

Absolutně nejlepší akční film, který jsem kdy v životě viděla. Owenovi role sedí naprosto nejlíp ze všech, podle mě je hodně velká škoda, že se věnuje z větší části komediím, obzvlášť těm romantickým. Owen má neuvěřitelný talent a troufám si říct, že je ho docela i škoda, pokud se plýtvá na romantické komedie. Tento film patří mezi mé nejoblíbenější hlavně kvůli Owenovi a jeho neuvěřitelném výkonu, ale samozřejmě taky kvůli skvělé režii a dechberoucímu příběhu. Že přeháním? Podle hodnocení ostatních asi ano, ale z mého pohledu je tento film jedním z největších skvostů, které kdy byly natočeny a upřímě mě mrzí, že se Owen nevydal cestou, která mu očividně sedí daleko líp. Každopádně film i přes svou smutnou povahu dokáže příjemně pobavit Owenovými vtípky, které odlehčují atmosféru a dělají film ještě kouzelnější. Takže za mě plných pět hvězdiček, 200% za film! Nádherný film, který vždy patřil, patří a bude patřit mezi mé absolutní TOPy kinematografie a osobně se vůbec nebojím jej označit jako nejlepší Owenův film, který už asi nikdy žádný překonat nedokáže ...

Pokušitel

Pokušitel (2016)

Už podle traileru mi Handsome Devil hrozně připomínal Spud s Troyem Sivanem a proto jsem se shlédnutí nemohla dočkat. A i když mi bylo už předem jasné, že se mi film líbit opravdu bude, stejně předčil veškerá moje očekávaní. Při sledování jsem se dobře pobavila, ale stejně jako u Spuda jsem občas musela vytahovat kapesníčky. Opravdu výborné drama, které sice má naprosto pohádkový závěr, ale cokoliv jiného by mě vyloženě urazilo. Fionn O'Shea byl pro mě naprosto úžasným objevem a věřím, že už si od něj v budoucnu nenechám nic ujít. Dalším velmi příjemným překvapením pro mě byla role Andrewa Scotta. Čekala jsem, že se ve filmu objeví pouze okrajově, rozhodně mě nenapadlo, že bude mít jednu z nejdůležitějších rolí ve filmu. Myslím, že si zase v nejbližší době budu muset upravit žebříček svých nejoblíbenějších filmů :)

Who am I - žádný systém není bezpečný

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Myslím, že u Who am I opravdu není vůbec co řešit. Jasných pět hvězdiček bez mrknutí oka. Jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla! Už od začátku je příběh dokonale napínavý, a čím víc se Benjaminův příběh odkrývá, tím nadšenější jsem z filmu byla. Málo kdy se mi stává, že bych se na film nechtěla dodívat jenom proto, že při dalším shlédnutí přijdu téměř o všechny "kouzla", které film nabízí ... Je sice pravda, že jsem přece jenom na pár mušek narazila, ale ani jedna z nich není natolik závažná, abych se jí musela zabývat. Znovu bych ráda vypíchla úchvatného Toma Schillinga, který byl ve své roli naprosto neskutečný, stejně jako Elyas M'Barek, který dokázal, že umí i hrát i vážnější role než slaďoušky v teenagerovských komediích a romantických filmech. Za závěr bych nejraději přidala ještě dalších pět hvězdiček a mám pocit, že nepotrvá dlouho, a Who am I se ocitne v mé top desítce nejlepších filmů.

The Scapegoat

The Scapegoat (2012)

Ze všeho nejdřív bych jen chtěla poznamenat, že jsem podobný film nikdy neviděla a ani žádnou knihu s podobným námětem jsem nečetla. The Scapegoat byl pro mě úplnou novinkou od začátku až do konce. Je sice pravda, že jsem na film narazila jen díky roli Andrewa Scotta, ale už od začátku mě jeho námět opravdu velice nadchl. A opravdu nezklamal! Už od prvním minut má film skvělou zápletku a já jsem netrpělivě čekala na její rozuzlení, které bylo snad ještě lepší, než jaké jsem si kdy představovala. Dvojrole Matthewa Rhyse byla opravdu geniální a naprosto věrohodná. A když k tomu přidáme vynikající herecký výkon Andrewa Scotta, opravdu si nemůžu absolutně na nic stěžovat! Za mě rozhodně všech pět hvězdiček, The Scapegoat je nádherný film, který opravdu stojí za to vidět!

The Stag

The Stag (2013)

Po shlédnutí The Stag mám pocit, že se musím o irské komedie začít zajímat víc ... Protože co irská komedie, to perla ... U The Stag jsem měla pouze dvě příležitosti na otření slz smíchu a na vydechnutí - a to při zpívání u ohně a pak na konci při proslovu na svatbě ... Jinak jsem ale umírala smíchy. Andrew Scott byl naprosto úžasný (a ne, nehodnotím pět hvězdičkama kvůli jeho zadku, já jsem se opravdu maximálně bavila), stejně jako zbytek jeho hereckých kolegů. Už z traileru mi bylo jasné, že půjde o výbornou komedii, ale že se budu bavit až tak, to jsem vážně nečekala. Jedna z nejlepších komedií, které jsem kdy viděla!!!

Reklama

Reklama