Autobazar Monte Karlo - Nákup, prodej (2015) (epizoda)

Tak jsem si asi na styl seriálu ještě nezvykla ... Stejně jako první epizodu hodnotím průměrem, pořád čekám na něco bombastického, z čeho jsou ostatní tak nadšení.

Autobazar Monte Karlo - Nové starší auto (2015) (epizoda)

Další skvělá epizoda, který výborně pobavila, ale zase tomu nějak něco chybělo ... Asi to bude nedostatek pravého Čtvrtníčkovského humoru či co ...

Autobazar Monte Karlo - Papírová pojišťovna (2015) (epizoda)

O něco reálnější epizoda než ta první a o něco taky lepší ... A nebo jsem si jenom možná zvykla na styl seriálu, každopádně tentokrát za čtyři.

Autobazar Monte Karlo - Svatba (2015) (epizoda)

Tak u tohoto dílu jsem se zase velmi dobře pobavila. Skvělý závěr první série, i když ten otevřený konec trochu mate. Na druhou stranu se ale mám ve druhé sérii na co těšit. Tak doufám, že bude stejně podařená jako ta první.

Autobazar Monte Karlo - Svatba 2 (2016) (epizoda)

Některé scény sice pobavily, celkově ale díl nijak zvlášť nezaujal. Přiznávám, že jsem si závěr představovala trochu víc nápaditější a hlavně vtipnější.

Autobazar Monte Karlo - Vočesaný auto (2015) (epizoda)

Sice jsem tušila trošku jinou zápletku, ale nakonec to i tak dopadlo s uspokojivým výsledkem. Sice jsem úplně nebyla nadšená z mechanika, který zázračně jedním pohledem udělal dokonalou diagnostiku auta, ale ... No co už, aspoň jsem se pobavila ...

Avantasia - The Flying Opera, Around The World In 20 Days (2011) (koncert)

Nádherný a téměř vysněný záznam z naší domoviny a totálně nejúžasnějšího Německého festivalu! Obecně toto turné bylo opravdu vysněné a vytoužené. Bohužel ale pro mě, v době, kdy můj milý Tobi a tahle neuvěřitelná banda poprvé navštívili náš kraj, jsem byla pro rodiče příliš mladá, abych se na tak 'velký' festival jako je Masters of Rock, mohla podívat a vidět svou modlu se svou absolutně nejoblíbenější kapelou a tak jsem s brekem musela zůstat doma. Ta radost, když jsem se dozvěděla, že přece jen o tento zážitek tak úplně nepřijdu, byla nepopsatelná. Teď už na Masters jezdím pátým rokem (začala jsem o pouhý rok později, o roce 2009) a vím, jak úžasné to muselo být, když se tam Tobi poprvé se svým projektem objevil. Ano, sice jsem si minulý rok svůj sen konečně splnila a svou modlu s tím nejlepším projektem na světě jsem konečně viděla, ale i tak si myslím, že ona originální a nakonec natočená show Avantasie byla prostě o kousíček lepší. Tobi ze sebe dal všechno a bylo vidět i jeho dojetí, když viděl, čeho všeho je český národ schopný. Takže jako skalní fanoušek Avantasie a Tobiho samotného nemůžu a ani nechci hodnotit jinak, než tím nejvyšším hodnocením. Opravdu vynikající záznam toho nejúžasnějšího koncertu (vlastně dvou), který byl kdy na světě odehrán!

Babí léto (2001)

Jedno z nejkrásnějších českých komediálních dramat. Babí léto je film, který dokáže rozesmát i rozbrečet. Vlastimil Brodský i Stanislav Zindulka zde předvedli tak úžasné herecké výkony, že jim divák věřil každé slovo i každý pohyb. A to jak v první polovině filmu, tak i ve druhé. I přes to, že je Babí léto film, ve kterém je nádherně ukázána poslední část života, kdy se lidé smiřují se smrtí, tvůrci jej dokázali zpracovat tak vtipně a zároveň tak emotivně, že si film snad ani jiné hodnocení než všech pět hvězdiček nezaslouží!