3:10 Vlak do Yumy (2007)

Hodnocení:obsazení 10/10, hudba 9/10, režie 10/10, scénář 9/10. Ihned na úvod westerny mi nic neříkají a většinou se u nich nudim, ale tenhle western mě dostal. Film hlavně stojí na silných hereckých výkonech - Russell Crowe si hraní Bena Wadea užívá, Christian Bale hraje Dana Evanse hodně reálně, uvěřítemu každou emoci jeho postavy a je skvělím protipólem Croweovi postavy, a do třetice nesmí zůstat nepovšimnut Ben Foster, který své postavě dodává nehorázné charizma, takže uvěříte, že je to magor.

Halloween (1978)

Nejlepší díl série, žádný další se mu nevyrovnal ( Ale Zombie nebyl daleko ). Atmosféra by se dala krájet a Michael Myers je nejlepší vrah filmového plátna. Carpenter natočil nejlepší horor všech dob.

Zodiac (2007)

Naprostá bomba. Nejlepší film, který jsem v životě viděl.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Strašně odlišný film oproti straším bratříčkům. Film nedodržuje to co zavedly předchozí filmy, moskomorové jsou jiní a, když se spojí přes krb Sirius s Harrym je to také jiné. Ale co na tom, když jsou ve filmu scény s dílů minulých. Nevím kde začít, protože je toho hodně - 1) Fénixův řád je podle mě zatím (nečetl jsem 7.díl) v knižní podobě naprosto vrchol harryho dobrodružství. A filmu se dá říct to samé, protože je jak jsem si to představoval. Pravda některé motivy jsou pryč, ale drží to pohromadě a je to záživné. 2)postavy jsou zase otrochu starší, ale harry udělal tak obrovský krok vpřed, že to až není možné. Cose týče nováčků tak rozhodně nejlepší je Dolores, které bych dal ránu, jenom se na ni podívám. Další nové postavy jsou také dobré, ale nemají tolik prostoru a to platí i o starých známých. Nejvíc mě mrzí Snape a Lucius Malfoy. 3) Asi největší zápor je smrt Siriuse, protože ta byla opravdu trapná, zatím co v knize měl umířít po dechberoucím souboji, tady dostal kouzlem po hlavě a umřel. Ale to co následovalo potom, mi to vynahradilo. Bitva mezi Voldemortem a Brumbálem byla famózní podívaná, která se u mě řadí k nejlepším bitkam ve filmech na 3.místo - 1. je duel Anakina a Obi-Wana, 2.je poslední bitva v Transformers.Takže celkem jsem z nového Pottera unešen, je to jízda, na kterou jsem čekal 4 filmy a je to první Potter po jehož skončení jsem čekal, že hned začne Princ dvojí krve. Takže favorita příštího roku už mám a doufám, že Yates opět všem ukáže jak má správný Potter vypadat. ( Nic proti předchozím dílům, ale tohle je už prostě jiná liga)

Ztraceni (2004) (seriál)

1.SERIE - 100% 2.SÉRIE - 90% 3.SÉRIE - 90% 4.SÉRIE - 100% 5.SÉRIE (po 9ti dílech) - 100%

Casino Royale (2006)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 10/10, scénář 9/10, akce 10/10, bond 21: - S novým bondem přišel i nový kabát.Tahle bondovka má všechno co chybělo posledním dvoum bondovkám s Brosnanem.Skvělí scénář,který jde ruku v ruce s bondovkami Conneryho.Danie Craig je po Connerym nejlepší bond,jeho výraz parchanta a vystupování,dostalo bonda na vyšší úrověň.Bondgirl v podání Evy Green je jedna s nejhezčích.Záporák je svině jedna báseň.Jediné co lze vytknou je Felix Leiter,nic proti Jeffreymu Wrihgtovi,ale Leiter má být běloh.A nakonec režie Martin Campbell po Zlatém oku natočil jen jeden dobrý film a to Zorra:Tajemnou tvář,a tak sem se bál,že casino pohnojí,ale mýlil jsem se,Campbell natočil Casino výborně.Celkově se Casino povedlo na výbornou a je rozhodně jedna z pěti nejlepších bondovek.Film: 95%

Zítřek nikdy neumírá (1997)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 9/10, scénář 8/10, akce 10/10, bond 18: Brosnanův vrchol,který už v následujících dvou bondovkách nedokázal překonat.Vynikající vybavení od Q,hlavně to nezničitelné BMW je fakt cool.Bohužel bondgirl v podání Michelle Yeoh mě nezaujala,to rozhodně víc Teri Hatcher jako manželka hlavního záporáka a propos hlavní záporák v podání Jonathana Pryce je hned po Adolfu Celim druhý nejlepší záporák celé série.Celkově Brosnan dosáhl toho co Connery nebo Moore stal se Jamesem Bondem.Film: 90%

Špion, který mě miloval (1977)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 8/10, režie 9/10, scénář 10/10, akce 10/10, bond 10: Moore ve vrcholné formě.Po této bondovce Moore zratil agentský šarm.Vynikající ukončení první desítky,s několika velkými +.1.Jaws v podání Richarda Kiela (bohužel v Moonrakerovi už z něj udělali debila,který zvoře všechno co může),2.Curd Jürgens jako Stromberg,který je jeden z nejlepších záporáků,3.Barbara Bach jako nejhezčí bondgirl,která byla vybraná,4.Samozřejmě Roger Moore jako James Bond,mimochodem tohle je jeho nejlepší výkon v roli agenta 007.5.Vynikající scénář,který se těžko překonál,taky žádný další Moorevův Bondfilm nebyl tak dobrý.Cekově je tato bondovka jedna z pěti nejlepších.Film: 90%

Invaze (2005) (seriál)

1.SERIE-100%

Lovci duchů (2005) (seriál)

1.SERIE-100% 2.SERIE-100%