Láska bez bariér (2018)

Tohle se nepovedlo. Dvě hvězdičky za obsazení a za scénu u stolu Max a víno.-)

Mrakodrap (2018)

Víte, co stane, když se spoji Smrtonosná past + Skleněné peklo + Rocky = Mrakodrap Je to blbost, pravil ačkový herec Dwayne Johnson.-))) Film pro hendikepované.-)

Pád (2013) (seriál)

Tempo seriálu JE super pomalý. Děj se vleče jako nekonečná prádelní šnůra. Gillian Anderson je fakt KOČKA. Seriál asi přestanu sledovat, protože mě nudí. THE FALLL mě prostě nesedl, protože mi v něm chybí tempo a spád. Seriál je spíš určen pro milovníky VB.

Konec (2007)

Bonnie a Clydea na starý kolena .-))

Pásky z Nagana (2018)

Po dlouhé době jsem brečel jako želva a to hned dvakrát. Není divu, protože, když se vysloví slovo NAGANO,tak mám neskutečný mráz po zádech a jsem plný emocí a věřím, že nejsem jediný. Když se hrálo finále, tak jsem seděl v obyváku přilepený k obrazovce ( kdo v té době nebyl, že :)))) Vidět, jak Svoboda dává vítěznou branku Rusákům je neskutečný pocit. Víte, co je zajímavé, že Finsko ,ČR a Rusko bylo spolu ve skupině a všechny tři dosáhli na medaile. Dodnes mám schované noviny s názvem TURNAJ STOLETÍ. Jsem moc rád, že jsem to zažil, protože tohle se už nikdy nebude opakovat. DĚKUJI KLUCI! Všichni v Naganu měli All-Star, ale my jsme měli Haška .-)))))) https://www.olympicchannel.com/en/playback/the-nagano-tapes-five-rings-films/

Život je úžasný (2013)

Na úvod chci říct, že Vím, moc dobře, že Mateusz Rosiński jsi tohle nikdy nepřečte. Třeba,jo, člověk nikdy neví. Jedno , ale vím, že život stojí za to žít, proto Mateuszi bojuj ze všech sil. Vím, že Tě čeká spoustu dalších skvělých zážitků.Máš bezesporu výbornou rodinu. Hodně štěstí, Mateuszi. Dawide Ogrodniku tleskám Ti za herecký výkon ve ztvárnění Mateusze Rosińskiho, klobouk dolů. Oceněni je ve správných rukách.