Underworld: Evolution (2006)

Dá se říct, že je jedno, jestli se člověk kouká na 1 nebo na 2. Ono je to pořád stejné, jen vymýšlejí drsnější záporáky a "zajímavější" způsoby jak je zabít... jsem zvědavá, s čím přijdou ve 4 :D

Underworld (2003)

Ale tak proč ne :-) S celkovou absurditou krásně ladí pistole, které střílí jako samopaly... asi není co víc k tomu říct.

Dárce (2014)

Oceňuji hlavně grafické zpracování a neakčnost, ta je totiž na denním pořádku, pokud jde o antiutopické filmy. Všechno probíhalo poklidně a jedna rána pěstí řekne víc, než celé armády. Na celém filmu mi vadilo jen, že jsem z něj nepochopila kolik dětí se skutečně likviduje a pak samozřejmě ta jejich šílená pouť přes půl světa bez jídla a pití, ale i to se dalo vydržet:-)

Jsem číslo čtyři (2011) odpad!

Tohle už je vážně moc! Ale mrzí mě to, mohlo to bý dobré nebo alespoň průměrné, ale vážně není...

Bez dechu (2011)

Tohle že je thriller? Nebo drama? Mě to příšlo jako trochu ulítlejší, akční komedie. Lautnera bych taky jako hlavního hrdinu nemusela, ale trýčky háže pěkný, tak o co jde... Ale hvězdičkovat se to nedá, tenhle film je prostě nějak mimo:-)

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Bohužel to můžu srovnat s knižní předlohou a musím říct, že filmu prostě něco chybí. Například vyprávění z pohledu toho indiána, které je podle mě hodně důležité.

Souboj Titánů (2010)

Pokud od toho nic nečekáte, nebudete zklamaní - ať už jste původní zpracování viděli nebo ne. Ale Perseus, který neskončí s andromedou, ale s Yo atd... Hvězdičky dávám za krásné efekty a kostýmy.

Po čem ženy touží (2000)

Proč všechny tyhle filmy musí končit stejně sladce? Ale jinak je to krásná oddechovka pro zasmání.