Notting Hill (1999)

Ta pátá hvězdička je za Spika, bez něho by to byla jen sladká slátanina.

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Já vydržím hodně, ale tohle... Ani nevím, za co tu jednu hvězdičku dávám - asi za obsazení.

Divergence (2014)

Na svůj žánr dost dobrý. Rozhodně lepší než většina slátanin poslední doby. A po přečtení knížky musím říct, že je film lépe vystavěný, zbavili se zbytečných scén a udržují větší napětí, i když spoustu detailů upravili dost razantním způsobem, ale podle mě to slouží jen k dobrému.

Spisovatelé (2012)

Skvělý je hlavně cynický začátek. A hlavně - Kristen Bell, ať se objeví v čemkoliv, tak je boží!

Nádherné bytosti (2013) odpad!

Trailer sliboval hodně, ale to co vytvořili...děs! A to mám doopravdy tenhle žánr ráda, ale tady někdo šlápnul vedle.

Romeo and Juliet (2013)

Pro mě rozhodně jedno z lepších zpracování Romea a Julie.

Památkáři (2014)

Nezařadila bych to do žánru komedie, ale jinak to bylo skvělé! Doporučuji každému.

Vampire Academy (2014)

Po traileru jsem se bála něčeho příšerného. Ale ne, byla jsem vážně mile překvapená. Drželi se knižní předlohy, sem tam něco přidali, něco ubrali. Ale bylo to zábavné. Herečka co ztvárnila Rose by zasloužila všech 5 hvězdiček za ksychty, jaké je schopná dělat. Ale, kdo ksakru vybíral Dimitrie? Nejen že nevypadá tak, jak by měl, ale ještě ani nehraje! Škoda, že ho nejspíš nepřeobsaní (pokud se film dočká dalšího dílu), což by podle mě měl, protože režisér přesně vychytal, co do filmu dát a co radši nechat být. Jen je zvláští, že z romance jsou ty romantické scény vlastně úplně nejhorší.

Sucker Punch (2011)

Já nevím...asi mi něco uniklo...nebo jsem něco nepochopila... Jinak soundtrack skvělý, dobrá kamera i triky...ale jako celek....???