wufik

wufik

Česko


1 bod

Moji oblíbení herci

 • foto

  Jared Leto

  Past, Obchodník se smrtí, Alexander Veliký, Sebevražedný oddíl, Zabijáci osamělých srdcí, Klub poslední naděje

   

  Všimla jsem si ho poprvé ve snímku Past, kde hraje mladého muže, který si stopne auto a netuší, že se tím dostal do předem naplánované pasti masového vraha.

 • foto

  Miro Šmajda

  Je to můj oblíbený česko slovenský zpěvák, který sice o místo v showbyznysu stále s většími či menšími úspěchy bojuje, ale je to skvělý člověk se správnými názory a obdivuhodným životním stylem. 

 • foto

  Ondřej Veselý

  Filmy: Pojedeme k moři

  Seriály: Vyprávěj

  Divadlo: Laskavé bohyně, Tlustý prase

   

  Franc v seriálu Vyprávěj je moje nejoblíbenější postava. Myslím, že má velký herecký potenciál, ale zatím nemá štěstí na dobré projekty.

 • foto

  Tomáš Měcháček

  Filmy: Protektor

  Seriály: Doktor Martin, Sanitka 2, Gympl s ručením omezením (díly jen s jeho součástí)

   

  Považuju ho za velmi talentovaného herce, dokáže zahrát komedii i vážnou roli, jen těch příležitostí by mohl dostávat více.

   

 • foto

  Jiří Vyorálek

  Filmy: Posel, Muži v říji, Největší z Čechů, Kuličky, Pátá žena, Alma, Havran barvy lila, Proměny, Eine kleine Jazzmusic, Roznese tě na kopytech, Masaryk, Úhoři mají nabito

  Seriály: První republika I.,II.,III., České století, Polda, Na lavicích obžalovaných justice

   

  Divadlo: Raskolnikov:jeho zločin a trest, Korespondence V+W, Zlatá šedesátá, Balada pro banditu, Hamleti, Krásné psací stroje, Cizinec

   

  Pro mě je to nejcharizmatičtější český herec, kterého jsem objevila v seriálech České století a První republika. Kdyby do budoucna chystali životopisný film o Hlinkovi, volba je jasná.

 • foto

  Tom Hiddleston

  Filmy: Thor, Thor:Temný svět, Thor:Ragnarok, Avengers, Avengers:Infinity war, Válečný kůň, V kruhu koruny:Jindřich V./Jindřich IV. 1.díl/Jindřich IV. 2.díl, Purpurový vrch, Kong:Ostrov lebek, Spatřil jsem světlo, Avengers:Infinity war, Avengers:Endgame

  Seriály: Noční recepční

   

  Není to Thor, ale Loki, kdo mě dostal na kolena. Seriál Noční recepční je jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděla. Zlatý globus za hlavní roli je zasloužený. Skromný a milý člověk.

   

 • foto

  Axl Rose

  Životní láska od roku 1991. Jeden z nejsilnějších životních příběhů. Vypadá to, že po letech turbulence konečně nalezl klid v životě.

 • foto

  Ivan Lupták

  Zahradnictví:Nápadník

   

  Potřeboval by dostávat více filmových příležitostí. Tak nádherné velké modré oči na českém hereckém poli se moc nevidí. Je velmi podobný mladému Petru Čepkovi.

 • foto

  Vojtěch Kotek

  Filmy:Snowborďáci, Rafťáci, Padesátka

  Seriály:Hořící keř, Marie Terezie

   

  Dlouho jsem ho ignorovala, ale minisérie Marie Terezie vše změnila. Klobouk dolů, ale Vojta Kotek jako František zazářil.

 • foto

  Sebastian Stan

  Filmy:71 fragmentů náhody, Kapitán Amerika:První Avenger/Návrat prvního Avengera/Občanská válka, Síly temna, Student Charlie Banks, Samec, Černá labuť, Zmizelá, Zjevení, The Bronze, Nikdy není pozdě, Marťan, Loganovi parťáci, Já, Tonya, Avengers:Infinity war, Avengers:Endgame, Destroyer, I'm not here, We have always lived in the castle, Architekt

  Seriály: Politická hra, Bylo nebylo (jen s jeho účastí), Právo a pořádek (Sheltered), Kings

   

  Příběh Buckyho mě zaujal víc než samotného kapitána Ameriky. Získal si mě nejen jako herec, ale hlavně je to osobnost a má velký talent. Zasloužil by si víc uznání.