Kurýr 2 (2005)

Když jsem zhlédl pokračování úspěšného filmu Kurýr tak jsem nebyl spokojen,protože jsem měl vysoké očekávání a ty se podle mě nenaplnily.Příběh není tak špatný a akce taky ujde,ale je tu pár ALE,které film v mých očích hodně sráží a to:hlavní záporná postava co by modelka,která má touha vše ničit my přišla hodně mimo a to nemam nic proti ženským v akčních filmech,pak některé scény kvůli PG 13 jako zneškodnění právě té modelky...a některé scény byly na mě ujeté až moc.Takže za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Kurýr (2002)

Když jsem viděl Kurýra prvně tak už tehdy ve mě zanechal co si ojedinělého ,akci kterou jsem mockrát neviděl a to perfektní bojová choreografie,nápadité řešení situací a když k tomu vemete drsného Jasona Stathama (kterého jsem pravda tenkrát neznal a k tomu mi nepřišel sympatický,ale po letech jsem změnil názor) tak pokud jste fanoušky akce ,ale i ostatní diváci tak si na své přijdete a budete spokojeni.Za mě 80% a čtyři hvězdy.

Arthur a Minimojové (2006)

Příběh Arthura,který aby zachránil babičku tak se vydává do světa mrňousku minimojů,kteří žijí na jejich zahradě.Animace je hezká,ale přijde mi to místy hodně přemrštěné,ale na druhou stranu lepší toto než spousta jiných dnes dělaných pořadu nebo filmů pro děti.Za mě tedy celkově 55% a tři hvězdy.

The Expert (2014) odpad!

Kravaťáci jsou opravdu většinou idioti a přesně takhle uvažují.

Malaria (2012)

Tak tohle je hodně originální a opravdu skvost,vřele doporučuji.Za mě 99% a pět hvězd.

Sedmý syn (2014)

Tohle Fantasy vás vtáhne do příběhu lovců čarodějnic,který jako mladý zajal královnu čarodějnic do které byl zamilovaný,ale ona se dostala ze skrýše ven a přitom jak si zneškodnila spolupracovníka našeho velkého lovitele a tak musí povolat na pomoc jiného pomocníka a to sedmého syna jiné čarodějnice,která,ale už žije s lidmi.Spolu se snaží zneškodnit královnu čarodějnic v podobě Julianne Moore,ale i mladý pomocník se zamiluje do čarodějnice a historie se málem opakuje...Jinak triky jsou dobré,atmosféra ucházející,vtáhnutí do děje už pro mě hapruje a celkově je příběh opravdu jednoduchý bez špetky tajemna atd.Za mě tedy celkově trošku lepší průměr a 60% a tři hvězdy.

Závod s časem (2013)

Pří zhlédnutí tohoto filmu mě až mrazilo jak jsem pozoroval Paula Walkera bojujícího o život své zrovna narozené holčičky a přitom sám v reálném světě o několik měsíců později o život sám přišel...Co se týče filmů samotného tak je to komorní drama o otci a v jedné osobě i manželovi,který přijde o ženu při porodu jejich dcerky se kterou aby toho nebylo málo uvízne v nemocnici ,protože musí být napojena na dýchací přístroj a ke všemu je tu hurikán s označení Katrina,který tehdy v New Orleans nadělal spousty paseky.Nolan se vypořádává s tím,že přišel o manželku a musí zachránit dcerce život,protože všechen personál byl evakuován a dýchací přístroj po výpadku generátoru toho moc nevydrží.Nolan je ochotný pro záchranu udělat cokoliv.Jelikož sám mam dvě děti tak mi film měl co říct plus stále na mě působí divně,že Paul už nežije.Za mě tedy celkově 75% a čtyři hvězdy.

Orel Deváté legie (2011)

Tento historický film nás zavede do doby římského vládnutí kde Marcus Aquilla syn Flavia Aquilly,který před dvaceti lety neubránil zlatou orlici coby symbol říše před Brity se vydává hledat tuto orlici a po bojů má otroka (Jamie Bell),kterému zachránil život když se ho snažil zabít gladiátor.Film na mě co se týče věrohodnosti působil dobře a to se týká i celkové atmosféry.Souboje jsou dobře zahrané a pokud čekáte ,že když je v hlavní roli Channing Tatum,že to bude nějaké přeslazené nebo jakýmkoliv způsobem tupé tak to tak není.Jediné co mě trochu nesedlo byla úplně poslední scéna,která byla spíš jak z nějakého filmu z jiné doby než té římské :-) (dva kámoši si vykračují a plánují co podniknou dál).Dobře zapůsobil i celý kmen ze severu z kterého šla docela hrůza,ale je mi jasné,že spousta z vás bude kritizovat například méně akce,málo zapletený děj a i to jak mohli členové kmene tak dlouho běžet :-),ale na mě to zapůsobilo docela dobře takže za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.

Láska a jiné kratochvíle (2009)

Tak tohle je film,který vás citově dostane až dřeň.Příběh matky,která přišla o novorozence a vyrovnává se s tím ve společnosti manžela a jeho syna z předešlého manželství.Pokud máte děti tak vás to dostane o to víc,pocity kdy se hlavní hrdinka vypořádává s pocity vlastní viny,s tím,že svojí dcerku vidí všude a ve všem a tak moc by jí chtěla zpět...Nebudu vám nic namlouvat a přiznávám,že i slzy byly.Do filmu skvěle sedla výborná Natalia Portman a i její nevlastní syn byl roztomilý :-) Za mě nemohu jinak už i kdyby jen měl film posloužit jako morální podpora pro lidi co si prochází nebo procházeli tím samým a dávám 85 % a pět hvězd.

360 (2011)

Film o tom,že každý střípek našeho života respektive našeho jednání ovlivní jiné lidi a ty zase jiné a tak pořád dokola jako kruh(360).Lidstvo je jako velká síť kde vše je propojeno jen něco je dál a něco blíž.Dobré herecké výkony.Zaujal mě hlavně Anthony Hopkins a příběh Rusa.Za mě celkově 70% a tři hvězdy.