Zdrojový kód (2011)

Vyborny film na vecer s partiou popijajucich kamaratov ked vas uz nebavi hrat poker alebo x-box. Velmi dobre postavany dej az na koniec co uz bola hlupost ale to sa da lahko prehliadnut. Dalsi priklad ze mensi film moze byt viac zabavny a zaujimavy ako milionove "monstery" kde ich prereklamuju a potom nam znicia zazitok. BFS Bluray 27.7 2012

Sucker Punch (2011)

Vedel som do coho idem ale aj tak ma to nudilo Tolko slowmotionu uz bolo privela aj ked je mi jasne ze to bolo iba z hlavy dievcata aby si zakryla realitu ale aj tak vela =DD v skratke penke baby je na co cumiet ale pribeh nic nove. =D BFS kino 2011

Dr. House (2004) (seriál)

Perfetkny serial z nemocnicneho prostredia aj ked na nas SVK vkus trochu luxus =D Velmi dobre obsadena postava hlavneho hrdiny a este lepsi vymodelovany charakter =D na tom sa proste musite bavit a plakat zarovet =D Na druhej strane az prilis vela "kombinacii" chorob na jednu osobe a komplikacii ale to uz prehliadneme kedze sa jedna o najprestiznejsiu kliniku v sirokom okoli =D Lutujem ze to uz skoncilo ale na druhu stranu som rad ze to dopadlo tak ako malo =D

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Prvusezonu som mal schrupnutu za 3 dni =D Uplne super zahaluzeny serial ktori tromfne aspon podla mna Friends =D Ted je ako trubiroh ale ten inteligentnejsi len sa mu nedari najst tu pravu alebo ako sa to v seriali vyprava- ako spoznal svoju mamu ale predtym ako ju spoznal musi povadat ako sa vlastne stal tym clovekom ked ju stretol. No dlhyyy pribeh a haluzny =D Posledne serie uz nie su take zabavne ale maju vzdy daco do seba. Kazda cast/den z Tedovho zivota ma poucny podklad ci uz ako balit baby- Barneyho navody, alebo ako sa vyhnut zlemu sztahu a podobne =D A take narazky ako "sendvic" a "bro code" nemaju chybu =D stay AWESOME and give me LEGEN-wait for it-DARY HI 5

Ghost Rider (2007)

No co na toto povedat asi iba zabijanie casu ak nemate isto co robit alebo chcete odlozit upratovanie garaze na neskor =D Na dobre komixove zpracovanie to nema lebo ked sa to uz ide poriadne rozbehnut tak to proste nieco stopne a mne sa chce na WC lebo som vypil vela coly =D Niekedy tomu pomoze hudba ale vsetko zachranit nemoze. Herci OK aj ked ziadna slava, od Cage-a som zvyknuty hodne viac a Mendez-ke staci poriadny vystrih a usmev a kazdy chlap pozera dalej. BFS, kino 2007

Útěk z MS-1 (2012)

Uplne prijemna podivana s uspokojivymi efektami a sialencami ako zaporakmi a haluzakom Pearceom =DD Maggie si zase zahrala hlupu blondinu v akcnom filme ale na nieco sa bolo treba pozerat nie? =DD Jednoduchy film co si pozriem ked sa nudim alebo cakam na nejaky kasovy trhak. Zarobil si na seba a to postaci =D Bavi to po cely cas a treba prehliadnut vseliake "boost-y" ako otvaranie hatch-nutych dveri rukami a o fyzike ani nehovorim, ale o tom tento film nie je, len si ho treba uzit s nadhladom =D BFS, Projector 24 JULY 2012

Temný rytíř povstal (2012)

Tak prekombinovane a vela WTF momentami ze som bol v napati jednu chvilu a druhu som sas chuti smial =D Velmi pekne spracovane bitky az na nejake tie male nedostakty ktore tu samozrejme su /nebudem menovat/. Postava Bana uplne super, sice cely cas sa bud bije alebo prizear ale preco to si musite pozriet cely film. Catwoman alebo co bola lebo sa toto slovo v celom filme nespomenulo ani raz a ani v novinach bola najslabsim charakterom ale kto by sa uz nepozrel na Anne pozadie v tom sexi outfite =D A Batman??, uplne skvely Chris som ho zral cely cas aj ked bol 3/4 filmu zarasteny fuzaty ako bezdomovec =DDDD

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Pri mojej sestre co to pozerala 3x do dna som toho mal plne zuby az az ale ked si clovek spomenie ked to videl po prvy krat tak to bolo uzasne =D Knihy som necital teda az po pozreti prvej casti a som rad ze niektore casti boli vynechane lebo ja som preskakoval cele kapitoly. Nadherne efekty a priroda a vsetko okolo. Uplne paradna fantasy so vsim-vsudy len je to dlhe a dlhe a dlhe a miestami presladene az to neposobi normalne =D BTW zasluzi si to 5* aj po 50 rokoch =D

Sněhurka a lovec (2012)

Bol som na tom v Kine po 24 hodinach v praci a unaveny =D no musel som to vidiet =D UZASNE vykony od Theronky a paradne pri nej sekunduje Stewartka aj ked ju stale vidim ako nemotornu zalubenu skoro-upirku. Vobec mi nevadilo ze sme nasli hooodne odkukanych scen a napadov z inych filmov, nejako to zapadalo. Viem ze som isiel do kina z rezervou a hlavne koli hercom tak ma to nesklamalo. Inac film sa vola Snow White and HUNTSMAN tak mi niekto vysvetli preco som ho tam nevidel????? tych par minut co tam bol som sa venoval pukancom a cole =D BTW asi najlepsie urobena snehulienka ak neratame staru klasiku =D

Ghost Rider 2 (2011)

No Cagea mam rad a viem ze si sem tam zahra dajaku somarinu ale toto si mohol fakt odpustit =/ Neviem ako sa tam vobec co dialo ved to nemalo hlavu ani patu. Niekolko par peknych scen ale okukanych uz 100 krat natocenych nezachrani nic =(