• Pohádka

Horká kaše (1988)

Co k tomu dodat, oni byli znudění šedí betonovejch králíkárem, ale aspoň mohli ven.

Housata (1979)

Zlaté Lásky jedné plavovlásky.Tada jestli Yvetta měla takhle nudnej život i normálně a ne jen ve filmu ani se nedivím, že začala fetovat. Z téhle nůdi by si i normální člověk radši bouchnul zlatou než to vidět znovu. I když přiznávám na intru jsem měli taky nůďu, ale tohle byl extrém. Jediné krásně ze života bylo jak manželka žárlila na tu mladou učnici a zakázala starému se s ní stýkat. Vždycky mě dostávalo jak v barech byli postarší vošousti i s manželkou a okatě po nás házeli vočima a ty manželky tak žárlily a teď už vím proč, protože taková Máňa po 3 dětech nemůžu konkurovat takovému mladému nadrženému naivnímu telecímu, ámen.

Past (2020) (TV film)

Stivínová je skvělá herečka,ale první co mě napadlo,že by se mi v té roli líbila více Vanda Hybnerová.Co mě jako druhé napadlo,že je to hrozně oploštělé a nejsou tam víc rozvinuty osudy i vedlejších herců.

Fotograf (2015)

Naprostý souhlas s Peytlem. Prostě ač jinak Rodena uznávám jako kapacitu tady jsem mu tu roli nemohla uvěřit. Marně přemýšlím kdo by tak z herců odpovídal Saudkově naturelu a nikdo mě nenapadá. Asi by to Jenda musel zahrát sám. Někoho z koho úplně teče živočišnost a kdo má duši dítěte, ať je mu 5, nebo 95 a sklony k narcismu, šovinismu, incestu. S chováním až psychopatologickým, protože v tom jeho psychopatickém chování je ukrytá určitá logikaco se opravdu špatně hledá. Napadl mě jeden můj bejvalej, kterému se takhle líbily všechny ženy a byl jimi okouzlen a byl by nejradši kdyby se všechny jeho lásky mezi sebou kamarádily. No, ten by to dokázal zahrát, bohužel není herec. Už bez odboček Roden to zvládal dobře herecky, ale už má moc profláknutej ksichtík. Z toho důvodu jsem tam prostě pořád viděla všechny jeho ostatní role. Jinak film mě nesmírně bavil. Jsem rozpolcena nad hodnocením. Za film jako takový klidně 5 hvězd za obsazení tak jednu logicky tedy 5 - 1. Dotatek: Už vím co mi na Rodenovi nesedí. Představitel hlavní role musí být pro ženy sexuálně přitažlivý, to znamená, že i když se chová jak chlívák tak mu žena dá, což přesně takový je Saudek. je šukatelný Za mlada to byl krásnej chlap a má v sobě něco, co ty ženské přitahuje, že dokáže přimět k šustění i ty co šustit nechtěly... Roden je v té roli hrozně úlisný, slizký, nešukatelný. Takový ten typ strýce s bonbónama v pytlíku a černou dodávkou za rohem. To je to co mi vadí. Dodatek k dotatku: Bioscop krásně vystihl obsah filmu i naturel fotografa. Pro moralisty jak mohl něco takového o sobě Soudek pustit do světa. Proč by ne, většina z těch ,, věcí" se o něm ví no a že se za to nestydí. Myslím, že kdyby se styděl nebyl by tím kým je, nemohl by fotit to co fotí a nebyl by v tom geniální a propos většina geniálních lidí byla nějakým směrem ujetá.

Špinavý trik (2013)

Úžasný film kde všechno od začátku klape, vše do sebe zapadá. Úžasní herci, úžasné dialogy a monology, to já rád, úžasný hudební podklad. Začne vám to připomínat dejme tomu Jackie Brown a najednou v poslední 10 minutovce zjistíte, že si z vás ti Amerikáni opět vystřelili a ta zápletka je tak blbě banální, že vás to sice séře, ale zas všechno to před tím bylo tak famózmí, že na ten konec séře bílej tesák.

Trojí život (2018) (TV film)

Eh, taková ta milá blbůstka , když zjistíte, že na ostatních programech dávají to co jste viděli už milionkrát a vy náhodou máte volnej večer, protože nějakou záhadou všechny děti vytuhly brzo a vy přemýšlíte jestli během 2 volných hodin do dalšího kojení si máte z nenadálého návalu euforie z nabité svobody a zároveň čirého zoufalství, že nevíte co lepšího s volným časem. Jestli si během té dvouhodinové relaxačky radši vypíchnout oko nudou... No a pak zvolíte druhou možnost a koukáte s hubou do kořán na to co to zase dávaj, aby jste o týden později nevěděli o čem to bylo. Tak přesně takový je to film.

Pepa (2018)

Tady nám pan režisér obkresloval a pan scénárista opisoval.Tam je snad vobšlehlé úplně vše.Někdo tu měl nakoukaného Foresta Gumpa, Americkou krásu a vše zakončil koncem z Acid Hausu. Kdybych byla neznalá těchto filmů mohla bych si chrochtat blahem, že něco takového tu ještě nebylo, ale tohle je jen slabý čajíček vycucnutej z výborných filmů, ale chápu, že Českému divákovi zblblému soudkyní bramborou a vším ostatním z MOJí televize musí Pepa připadat jako vrchol kinematografie.

Modré stíny (2016) (seriál) odpad!

Herci dobrý, Taušův styl mi nevadí, ale je to hrozná nůďa rozplizlá do 4 dílů.

Vodník (2019) (seriál)

Tauši, Tauši ,opět se lepšíš, jak jsi nenadchnul Sněžemkama a machrama, tak Vodník byla po Kanárkovi opravdu MŇAMKA.

Jakou barvu má láska (1973)

Půjdu proti proudu zdejších moralistů. Když se úplně odpoutám od země a doby vzniku, tak je to klasickej romantickej film o konci jednoho vztahu a začátku jiného vztahu. To, že hrdinka je angažováná ve své práci, no a? Pokud by to bylo v dnešní době, hrdinka by byla podnikatelka hákující od nevidím do nevidím, aby poplatila složenky, bylo by to lepší? Aspoň má co řešit v dnešní době, by buď byla tak zavalená prací, že by na vztahy neměla čas, nebo by naopak klepala bídu s nouzí a čekala v jaké rachotě si ji nechají déle jak 3 měsíce. Oficiální text distributora, je takovej krásnej výblitek, že i ten kdo to psal to snad nemohl myslet vážně. A propos rodina by měla být základem každého státu a nevím co je příkladného na tom, že když někoho zbouchnete tak si ho i vezmete, tak by to totiž mělo normálně být i když se to již dlouho nenosí. Navíc čistě z ženského pohledu pokud jste v dlouhodobém vztahu, který se nikam dál nevyvíjí, ale zas není tak špatnej, aby ho měl člověk odvahu ukončit, tak prostě budete opravdu radši hákovat v práci. No a když tu čtu mužské komentáře o tom jak hlavní hrdinka neví co chce. Tak se musím smát, protože je vidět, že ti mužští ženské vůbec nemají prokouknuté. Hlavní hrdinka přesně ví co chce, chce utéct z nudného stereotypního vztahu, kde už vedle sebe žijí jako sourozenci, ale bojí se to ukončit a tak čeká, že se něco stane a ono se to opravdu stane a zamiluje se do někoho jiného. Krásně je tam vidět jak i ten její bajvalej, místo toho, aby dal novému sokovi do držky, tak mu ji přenechá, protože sám vidí, že se zasekli na mrtvém bodě a nikam dál by to stejně nevedlo a i když ji má rád a pořád se oni stará, tak už je to taková opravdu láska jako k sestřičce. Paní Obermaierová byla za mlada hrozně sexy i s bubnem.