Nespoutaný Django (2012)

Ze začátku to vypadalo slibně, na pěkných 5 hvězd. Avšak když jsme se v první třetině filmu dostali k hlavní zápletce, byly z toho hvězdy 4. To, že se další dvě třetiny prakticky nic nedělo, jen se žvatlalo a přišlo pár vypjatých situací... Škoda, veliká škoda.. Protože nápad je to velice príma, ale proč je z toho zbytečně natahovanej cajdák? Jak bylo řečeno v Garth Merengi's Dark Place "Kdybychom vynechali zpomalené záběry, zkrátilo by se to asi o polovinu." Upřímně si myslím, že tak vysoké hodnocení to dostává jen "because it's fu*king Tarantino".

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Na starý kolena si pustím třetí díl své oblíbené dětské pohádky a nakonec mám pocit, že je ze mě zase mrňous a prožívám všechny dobrodružství s hlavními hrdiny, dokonce skoro fňukám. Achjo. Jedním slovem prostě skvělé, tohle vás opravdu přenese zpátky do dětských let a budete si opět chtít hrát se svými oblíbenci.

Po přečtení spalte (2008)

Skvěle propracované detaily, skvěle propracované postavy, skvělí herci. Spousta nečekaných a vyhrocených (a přitom neskutečně úsměvných) situací s perfektním konečným řešením. Rozhodně plný počet!

Fargo (1996)

Dobrý nápad, dobrý provedení, dobrý závěr. Dobrý všechno, ale.... Ale nevím. Něco, něco tomu strašně moc chybí. Chvílemi mi to přišlo opravdu prázdné a nijaké.

Casino (1995)

Nikdo nenatočí lepší film o mafiánech než Scorsese. A tohle je dalším nepopiratelným důkazem. Skvělé herecké obsazení, skvělé herecké výkony. Ačkoli je film opravdu dlouhý, je propracovaný do nejmenších detailů a rozhodně se u něj nebudete ani chvíli nudit. (A konečně film, ve kterém má oblíbená postava dopadne nejlépe.)

Povídky z New Yorku (1989)

Za Allena strhávám hvězdu. Kdyby série nebyla zakončena klasickým příběhem o zakomplexovaném muži ve středním věku, rozhodně by si jich to zasloužilo pět. První dva byly totiž perfektní!

Texaský masakr motorovou pilou (2003) odpad!

Jediný dobrý scény jsou ty, kdy nikdo nemluví. Hloupější dialogy jsem dlouho neslyšela. Stejně tak celá první polovina filmu je naprosto nelogická a smysl nedávající. Jestli se někdo někdy opravdu choval takhle, mělo se mu stát něco mnohem horšího. Opravdu utrpení pro lidi, kteří mají IQ vyšší než 60.

Gauneři (1992)

Píseň "Like a virgin" už nikdy nebude znít stejně.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Další případ jako AHS. Dokud díly ještě za něco stály a měly i rozumný nápad a fabulaci... Tak to měli utnout. Tohle pokračování o ničem, vykrádání sebe sama... Achjo.