KR 13 (2009)

Nebylo to špatné, ale ti uchytni vědátoři mi docela vadili. Exam je rozhodně lepší počin a dokonce i film Would You Rather mě bavil víc.

Společenství vlků (1984)

Přirovnal bych to k Inception, sen ve snu, který je ve snu a tak dále. Navíc to nedává žádný smysl, respektive nepůsobí to vůbec uceleným dojmem a jde tak vesměs o několik různorodě propojených bizarních scén které spojuje jenom motiv vlkodlaka. Měl jsem z toho celou dobu pocit jakoby chtěl film moralizovat všechny dívky. Prostě nevěřte chlapům jsou to sfině, zvláště ti co mají srostlé obočí, divný symbolismus, ale o tom to celé bylo. Je to divné a nedává to smysl. Škoda podle názvu jsem očekával zajímavou podívanou.

Takoví jsme (2013)

Rodinná tradice v tom pravém slova smyslu, dobrou chuť. Nebudeme si nic nalhávat, je to docela průhledná zápletka s očekávaným koncem.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Už jsem si myslel, že se takové "komedie" netočí. Vtipy spíše trapné, fekální a nechutné. Jasně je to účel, ale potom vyvstává otázka pro koho je to vlastně určeno. Na mě osobně to bylo trochu moc, tenhle druh komedií prostě nemám rád, i když připouštím, že občas na nějakou kouknu.

Open Grave (2013)

K tomuto filmu bych měl tři základní výtky. Není to horor, není to strašidelné a zápletku prokouknete už u úvodních titulek. Je třeba to vidět? Těžko říct, asi ano, ale nečekejte nic.

Cabin Fever (2002)

Nic zvláštního, ale alespoň to má zajímavou zápletku. Mno zápletku, spíše jsem rád, že to není zase o nějakém tutovém zabijákovi z lesa.

Děti (2008)

Mrazivé, ale nestrašidelné tlačení na pilu. Zkouknout, zapomenout.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Nemůžu si pomoct, ale tohle asi není prostě film pro mě (samozřejmě trilogii dokoukám). Pořád to na mě působí tak nějak jako romantická teen komedie a to přesto, že těch romantických věcí je v druhém díle méně než v prvním. Jinak prakticky platí vše co jsem napsal o filmu prvním.

Dům ďábla (2009)

Atmošku si to buduje dobrou, blbé je, že jsem se u toho opravdu nebál a místy se i solidně nudil, což je u hororu docela průser. Jeden fakt je, že se jedná o film ze staré školy a osmdesátkový vizuál je perfektní, ale jinak po hororové stránce toho moc nenabídne. Opravdu zajímavých je pouze posledních cca 15 minut. Blbé je i to, že jediná vražda v polovině filmu je jenom kvůli tomu, aby diváka udržela ve střehu. Ale pro příběh nemá žádný význam.

Kolonie (2013)

Atmosféra nic moc, přeživší povětšinou jak z módního žurnálu a post apokalyptický pocit se nedostavil ani v závěrečných titulcích. Kouká se na to dobře ale jsou lepší.