Táta nebo milenec (1991)

Příjemná letní komedie s perfektním Depardieuem a kouzelnou Marií Gillain.

Strážní andělé (1995)

Taková francouzská crazy komedie, kde jsem se i přes určité prostoje a opakování hodně nasmál a navíc vidět Evu Herzigovou nahoře bez jak se skrývá s Clavierem ve skříni u mne povzbudil pocit vlastenectví víc než bronzová medajle z MS v hokeji.

Můj táta hrdina (1994)

To je snad jediný remake, kde použili pro titulní roli stejného herce.... to je v Americe takovej drahej dabing? Jinak komedie celkem fajn, ale originál je originál.

Otec a otec (1983)

Lehce nadprůměrná francouzská komedie se skvělým obsazením.

Návrat velkého blondýna (1974)

Poetika prvního filmu je úplně pošlapaná a zabloudilo to do ještě větší absurdní komedie.

Dvojče (1984)

Komedie, kde jsem si zapamatoval ten parádní bejvák s bazénem a ty dvě sexy dvojčata.

Všechno uvidíme (1976)

Pierre ve francouzské komedii, kde se dokonce řeší zákulisí porna. Na svou dobu hodně nekonvenční.

Den otců (1997)

Pokud znáte původní francouzský film Otec a otec, tak vám tenhle remake přijde hloupý. Pokud neznáte, přijde vám to jako podprůměrná komedie... která je taky hloupá.

Expres foto (2002)

Komik R. Williams v nezvyklé roli psychopata, který zachraňuje manželství ženy z fotek. Film obsahuje jednu nahou scénu, která je dramatická tím, že tam Williams drží pistoli.