Pocit viny (2007)

Mám pocit viny, že jsem film vypnul dřív, než skončil. Ale nějak mě to nebavilo.

Jedna za všechny (2014)

Příjemná jednohubka o třech příjemných nánách, které se zkamarádily za té nejpodivuhodnější situace. Leslie Mann je zde nečekaně přitažlivá, vzhledem ke svému věku, a taky neskutečně zábavná.

Dokonalý šéf (2015)

Dokument o tom, jací pošuci stojí v zákulisí výroby předražených blafů z luxusních hospod pro vylízanou smetánku. Nebo taky horor o tom, jaké srance se dají připravit do meníčka za akční sníženou cenu 990 Kč při porci o hmotnosti 9,9 g. Ať se agenti udělující hvězdy myších šulinů pořádně nažerou.

Matky na tahu (2016)

Ale tak sranda to byla, jenže vhodná spíš pro nevybouřené maminy. Herečky pobavily. Nejvíc mě bavila podivně ujetá Kristen Bell.

Kolos (2016)

Kandidát na nejkokotštější kokotinu a nejujetější drama roku. Vzhledem k praštěnému námětu jsem čekal komedii, ale ona to komedie vůbec není. Spíš to má překvapivě blíž k psycho hororu. Ať už je to cokoliv, rozhodně je to originální. Zdlouhavě nudné tempo to celé sráží téměř až k hranici nesledovatelna. Anne Hathaway nám trochu zestárla, ale pořád je rozkošná. Kolosální monstrum nemá chybu a rád bych ho viděl v zajímavějším filmu.

Brána válečníků (2016)

Když vám vyskočí z hrnce mladá čínská rajda, rozhodně ten hrnec ihned rozmlaťte a sličnou pannu neprodleně deflorujte. Ušetříte si tak strastiplnou cestu podivně blbým filmem, sic je to cesta překrásnou čínskou krajinou. Co čekat od filmu, kde se teleportační hrnce nazývají honosně Brány válečníků? Přece nic. Ovšem ten záporák a jeho mordýř neměli chybu - člověk se aspoň zasměje a přemýšlí, zda nečumí na komedii. Být tak mladý puberťák, snící o čínských princeznách u mě v pokojíčku, určitě dám aspoň tři hvězdičky.

Zimní příběh (2014)

Tomu se říká zasloužený propadák. Tak chabý a trapný příběh nemusí být ani zimní, aby stál úplně za hovno. Jessica Brown Findlay je rozkošná a nejeden by od ní jistě rád chytil TBC, ale na utáhnutí filmu to jaksi nestačí.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Lepší než Spidergay trilogie, ale ve vesmíru Marvelu je to jeden z nejslabších kusů, ne-li úplně nejslabší. Nový Spidergay je stále jen upištěný buzík, kterého byste nejradši přetáhli lopatou po hlavě. Takže nejvíce hetero zůstává Amazing Spiderman. Michael Keaton je skvělý a představuje konečně něco, čemu se říká charakterní záporák, jemuž fandíte a přejete, aby toho buzíka v červenomodrých elasťákách pořádně rozmázl o asfalt.

Divoká dvojka (2015)

Sofía už vypadá vyžile, takže na mě její zbraně tolik nefungovaly. Zato Reese je pořád roztomilá a v poloze ambiciózní předpisové policajtky dokáže nečekaně dobře pobavit. Možná to má i nějaký příběh, ale na takovém filmu bude stejně každý hodnotit jen ty baby a všechno to kolem je jen doprovod.