Nový svět (2005)

Když by to bylo aspoň o hodinu, tak ne, kecám, aspoň o půl hodiny kratší, dal bych i 4*, takhle silné tři, za místy zdlouhavé a nudnější pasáže. Trošku mi to připomnělo, když nad tím teď přemýšlím, Fontánu..

Louis Cyr (2013)

Velice dobře zpracovaný životopis jedné hříčky přírody. Bavilo mě koukat se na to, byť byla sobota osm hodin ráno a mohl sem chrápat, u tohodle sem vydržel. Za zpracování, nápad dávám 4* a jednu navíc, že postavy mi byly sympatický a dokázalo mě to udržet u telky.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Nějak sem nepochopil přínos tohodle díla pro kinematografii..Vtipy sem tam neznal asi dva, ostatní byly starý, trapný, o nějakým herectví se tu nedá ani mluvit. Vo ničem. Podle předpokladu

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Safra..někdy před měsícem jsem to viděl, ale už nevím o čem to bylo!!!To o tom dost vypovídá.Dokonce ani podle obrázků jsem nedal do kupy příběh..Proto slejzám o jednu hvězdu dolů..

Robocop (2014)

3 silné hvězdičky. Originál si už moc (vůbec) nepamatuju, takže neporovnávám. Příběh jednoduchý, hudbu si už ani nepamatuju :-)), efekty super, obsazení (Keaton, Oldman dobří) celkem ušlo. Celkově mě ten film ale až tak nepřirostl k srdci.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Slejzám o jednu hvězdičku. Sice už se mi to až tak nelíbí jako ze začátku, ale pořád na to musím koukat;-) Laciné počítačové efekty, opakující se nelogické chování hl.postav, maglajs na druhou. Ale koukám na to. A s hrůzou čekám, co dalšího se dozvím, kdo další přibude do týhle "pohádky",

Kožené slunce (2002) (TV film)

Taková přípravka na Okjesní pjeboj.Jen mi to přišlo oproti Okr.přeboru takový nudný,pomalý, žádný ohňostroj hlášek, bez náboje..Nelíbily se mi moc ty "zpomalovačky".Nemělo to takový charisma,jako seriál.

Tísňová linka (2013)

Skoro celej film zajímavá podívaná.Podívaná na práci lidí na tísňové lince 911.Lidi jim volají při různých peripetiích a oni se vlastně ani nidky nedozví, jak to dopadlo(přežili,dopadli je,atd..)?Škoda jen toho stupidnějšího finále.Jinak bych šel asi o jednu hvězdu výš.

Spy Game (2001)

Super scénář a překvapení plná akcička o vyšetřování agenta CIA a jeho parťáka skauta.

Sviňák (2013)

Ať si říká kdo chce,co chce, mě se to prostě nelíbilo.. Samozřejmě, že něco jo, ale celkově.. Přesně jak píše titulek k filmu. Jedná se o zlodějíčka, o nechutnho úchylnýho poldu, co podvádí, šňupe, lže..atd. Děkuji, nechci..