jOBS (2013)

Zajímavý filmek-ještě mě čekají Piráti ze Sil.Valley,tak budu moct porovnávat. Ashton dobře zahrál, pěkný průřez celým životem, resp. do roku 2001. Jak tu někdo ale psal, příjde mi to v některých chvílích hodně zkratkovité, nedotažené. Sice by to dalo aspoň na dva díly, ale proč ne..??

25. hodina (2002)

V první řadě pro mě mooc uuutahaannnýýý. Jinde dvě hodiny vydržím bez mrknutí oka ( Hobit, Vlk z Wall street), ale tohle jsem měl co dělat, abych to vydržel. Příběh o drogovém dealerovi, kterému najdou doma drogy a odsoudí ho na několik let. Loučení se svobodou, s přáteli, rodinou. Ale ták dlouhý..Herecky zvládnuto na výbornou, hudba jak kdy, tématicky mi to přišlo jako pěknej galimatiáš.

Czech Made Man (2011)

Jan Budař a jeho vyprávění boduje,vole.Příběh o tom, jak se dali, dají získat peníze. Sice ne moc košér, ale dají. Vtipné podání, závěr se zamyšlením.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Už to není takové jako dřív. Až tak jsem se nezasmál. Normálně bych dal asi 3*, ale z nostalgie jednu přidám.

Riddick (2013)

WTF?!! Kdo na tenhle film psal dialogy?? Takový kydy sem už fakt hodně dlouho neslyšel. Vyslovená ztráta času. Efekty by jakž takž ušly, hudba nic moc,ale ty dialogy..to bylo na zbláznění. Myslel sem, že série Riddick má na víc.

U Konce světa (2013)

A jak já se těšil na tenhle film.Tyhle dva maníky (Frost+Pegg) můžu.Už jenom proto,že tam hráli dávám 1.*. Ale tenhle film byl pro mě zklamání. Vše se točí kolem chlastu a prostě být free.. Choreografie soubojů mi místy přijde hodně strojená, jinak efekty super a za to dávám 2.*Ale víc mi tenhle filmek opravdu nedal.

Vše je ztraceno (2013)

Podobný film,viděn už mnohokráte a lépe. Kam se to hrabe na zmiňovanou Gravitaci, Pí a jeho život, Trosečníka.. Pokud mám tak vybavenou jachtu, tak není problém "bojovat"s přírodou. Co se mi líbilo: Odhodlání přežít; i přes výbavu v lodi jistá dávka invence "trosečníka".A.. a to je asi vše..

Ulice (2005) (seriál)

Nevidím důvod se na to dívat.Je sice pravda,že filmy a seriály mám rád,ale u seriálu tohodle formátu,to mi za to opravdu nestojí..

Lásky čas (2013)

Příjemný filmeček o cestování časem.Celkem filmy s touhle tématikou mám rád,jen to nesmí být moc překombinované.. U tohodle filmu se mi to stalo s tím,že mohl cestovat i do budoucna?Když mu to tatík vyvrátil?Pak rozloučení s otcem mi přišlo trošku zmatečné..Ale jinak supr film..

V zajetí démonů (2013)

Nic nového pod sluncem. Rozumějte, dobrý horor, slušná atmosféra, ale podobný námět viděn několikrát, nic nového pod sluncem. Ale i tak 4*.