Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
dryadatheatr
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Horor
Dobrodružný
film
TV film
USA
Velká Británie
Kanada
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ospalá díra
(1999)
Správci osudu
(2011)
Push
(2009)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
(2006)
Piráti z Karibiku: Na konci světa
(2007)
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel