Robinsonovi (2007)

Pre diváka okolo 10 rokov a vyššie. Detičky z toho budú mať chaos, nakoľko cestovanie v čase - to dieťa okolo 5-7 rokov nepochopí. Preto dosť nechápem spracovanie animáku pre úroveň 5-7 ročné deti. Inak celkovo film bavil, hluché miesta to malo ale v rámci normy a aj rodinné posolstvo dojalo. Dobrý film, animáciu mali prispôsobiť zrelejšiemu divákovi. A jo - ten tyranosaurus bola blbosť - kľudne ho mohli vynechať.

Knucklebones (2016)

aLE ONO TO VôBEC NEBOLO Až TAKé ZLé. Silno to pripomína horory z 80 rokov. Prvých 40 minúť je dokonca celkom inteligentný horoček a zvyšok je síc tupá teenie vyvražďovačka ale pekne to odsýpa, mrtvolky sa hromadia a gore je klasa. Tupá jednoduchá oddychovka s dobrým úvodom (náckovia a 70 roky) a akčným dejom. Po dlhom čase horor pri ktorom som nezaspal a pamätám si dej.

Skačkané prázdniny (2015)

Ono by to bolo celkom dobré vrátane animácie aj postavičky sa vydarili, no napriek tomu som permanentne pri Tom zaspal. Príbeh jednoduchý, dej nejako neupútal, snaha o vtipky sa moc nedarila, celkovo to plynulo od nikam k ničomu. Že príde happy end každý očakával, tak neviem. Ako celok nesúrodé 2 hviezdy za snahu a animáciu.

Skryté zlo (2017)

Dobrý nápad aj keď trocha ukradnutý z Boogiemana. Zopár hororových scénok bolo OK ale celkovo film pôsobí mdlo ako väčšina súčasných hororov. Skôr si myslím že súčasné hororové prvky sú divácky opozerané a preto už nenastrašia. Mohla to zachrániť atmosféra, ktorá sa bohužiaľ sledovaním 3 nadržaných teenagerov vytvoriť nedá.

Ouija: Zrození zla (2016)

Ale ano, za 5 nakoľko nič normálne v poslednom čase nebolo. A rozhodne lepšie ako 1 (aspoň tu neni pubertálna americká partička!) a tá malá Bola celkom cool. Veľa spravilo aj Retro 60 rokov.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015) odpad!

Ja nerozumiem tým pozitívnym hodnoteniam. Jedná sa o dementnú zombie komédiu s typickými dementnými teenie hláškami (vylížeš ma už konečne?) a dementným teenie dejom. Takých tu boli už stovky aj na tému zombie. A oveľa lepších. Táto zhovadilosť ozaj memusela uzrieť svetlo tohto sveta.

Nebojte se tmy (2010)

Pozrel som to po čase 2 krat - nie je to najhoršie, má to svoje skvelé momenty, pripomenulo mi to dobu gremlins a critters len v takom novodobo temnom podaní. Bohužial tie malé príšerky nenahnlai strach aj ked odpudivé boli dosť. Celkovo dej a scenár dosť jednosmerný, v 80 rokoch by to Bola pecka, dnes, no OK, možno za pár rokov si to pustím znova

Lighthouse Keeper (2016)

Teda mne subjektívne tento štýl vyhovuje. Čakal som oveľa väčšiu katastrofu po prečítaní komentárov. Ja si nejak na A.E. Poa nepotrpím a ani film nehodnotím v tejto spopjitosti. V zásade počas znesiteľnej stopáže sa stále niečo deje, koniec je viac menej akčný, v priebehu filmu zopár slušných lakačiek...videl som množstvo rádoby hororov, ktoré ani zďaleka nedosiahli úroveň tohto filmu a to si dovolím porovnávať aj s mnohými akože trhákmu typu Quija a podobnými zlátaninami. Tak som to pozrel 2 raz a furt dobre ...

Šepot (2007)

Čistý Psycho horor s nejakými tými démonickými zabitiami. Ono nie je to zlé, má to atmosféru, napätie, no uvítal by som aj trocha viacej strašenia, (SPOILER PRIDE) ktoré sa tu obmedzilo na jediný záber na toho fagana s černýma očima. Záver filmu prekvapivo úsečný - a to doslova.

The Unspoken (2015)

3 hviezdy za jedinú dobrú a navyče nápaditú gore scénku v 1 .tretine filmu. Ako komentoval Ricci.s zvyšok filmu sa viac menej prekecá s nejakou ojedinelou navyše nefunkcnou lakackou, ale celé to film nikam neposúva. Záver akčnejší, vysvetlenie celého strasenia na konci filmu úplne zabité a práve tam si kladiete otázku what the fck... na kerého bolo natočených predošlých 90 min.