Narcos (2015) (seriál)

Nemusim rikat, ze Narcos kvalitni snimek, ale strucne.. Vsichni tento pribeh zname, ale pocas serialu zjistite mnohem vice, jak se veci dely pod povrchem, alespon mely zustat tam dole, nicmene muzete nahlednout, jak fungovaly obchody, politika a celkovy system, neco neuveritelneho a to vam narcos poskytne, krome toho se mi libil vizual, zpracovani, dobra hudba a perfektni herecke obsazeni a vykony. Opet jsem si potvrdila, ze Pedro Pascal je herec, kterej me bavi. Pri prvnim dile jsem se sama sebe ptala, jak to chteji natahnout az na deset dilu no ted uz se nemuzu dockat na pokracovani... A Moura - klobouk dole...

Buď já nebo pes (2005) (pořad)

Jsem rada, ze je i takovy druh reality show. Myslim, ze je to velmi poucne a pomuze to spouste lidem zamyslet se, jestli je spravna volba poridit si psa, zvazit svoje hodnoty, zamyslet se nad vhodnym plemenem k sobe samemu a popremyslet o spravne vychove a treningu sveho mazlicka. Je opravdu velmi smute, ze porizovani psu, se stalo pouhym trendem a v nejhorsim pripade, modnim doplnkem mladych lidi a to specialne, co se bojovych plemen tyce. Vetsina majitelu si za zadnou cenu nepripusti, ze jejich psum neco schazi a ze nemaji vhodne podminky pro zivot a tim nemyslim jen prostor, ve kterem jsou vychovavany. Tato TV show neni o problemovych psech, ale o jejich problemovych majitelich.

Malý Herkules (2009)

Je to totalni katastrofa avsak vydrzela jsem a zabavila se az do konce filmu. Asi nema tento film nejak vice rozebirat...

Croodsovi (2013)

Skvela pohadka, co me vsak nejvic dostalo: ''come on douglas roll over'' a bylo vse jasne...

Bastardi 3 (2012)

Vsichni jsme se to ucili, strucne - Parazitismus: Parazit je organismus, ktery se zivi na ukor a v neprospech druhych a zivi se ve prospech svuj vlastni, cimz vlastne skodi ostatnim organismum. Takze o jakem rasizmu je tu rec? Divame-li se na to, jako na cisty rasizmus, ve filmu je znazornen oboustrane a plus, ktere Bastardum mohu pricist je, ze s touto skupinou mam zkusenost, ze zde nebylo zapotrebi narocneho hereckeho vykonu, ale stacila pouha prirozenost.

Definice lásky (2012) (TV film)

Mozna hledate nejakou senzaci, zvratne konce, pohadkove stesti, ktere tanci ladne. Ve vetsine pribehu a osudu beznych i nebeznych lidi je vrtkave a zradne. "Zivot neni, co si prejeme, ale to co mame" ... Bohuzel jako podle teto vety, zije spousty lidi, ale neuvedomuji si, ze je jen na nich, kterou cestu si vyberou., takze s tim vlastne nemohu souhlasit, nic mene, pan Sebechlebsky se ujal tematu socialnich vztahu a natocil lehkou odpoledni prehlidku, kazdodeniho zivota at uz nas samotnych nebo lidi okolo nas. Prijemne obsazeni 48%

V zajetí démonů (2013)

Simply, co me napadlo pri sledovani filmu The conjuring? "To je "fofr" A je to skutecne tak, vsichni podilejici se na tomto snimku se s tim skratka nemazlili. Jestli ocekavate 45 minut nudneho zirani do tmy, jelikoz si obet neumi rozsvitit, tak u vas tento horror uspech slavit nebude. 5-10. minutovy uvod, pote film pridava na otackach a drzi sve tempo az k zaverecnym titulkam. Co za sebe mohu vytknout, je postava manzela, ktery se bohuzel celych 112 minut tvari stejne chladne a absolutne bez emoci.

Babovřesky (2013)

Objevilo se zde par scen, u kterych jsem se lehce zasmala, ale prirovnala bych to asi k tomu, kdyz doma zakopnu o gauc... Proste jdete dal, aniz by vas to nejak vzrusilo. Herecke vykony nulove, naprosto neprirozene, je to spis takove divadelni predstaveni, kde herci pobihaji mezi plastickymi kulisami. Byt film Babovresky nema mit nic spolecneho s nasi kultovni komedii Slunce, seno ..., Lide to budou porovnavat vzdy a k tomu netreba dodavat, ze s porovnanim, je to propadak.. Troska chtel zkratka natocit po x letech trhak, ktery se svymi scenami a hlaskami bude prodirat nekolika generacemi, tak jako jiz zminene Slunce, seno ... Zde vsak plati pravidlo: "kdo chce vic, nema nic" Bohuzel se ve snimku objevuji take hlasky, ktere uz vzdy uslysime, jako z ust "Matouskove, Patockove, Kelisove atd.." Ty byly, jsou a budou nezapomenutelne a nenahraditelne

Dům na konci ulice (2012)

Přiznávám se, že jsem se v některých pasážích filmu zmotala v tom smyslu očekávání něčeho, co se stalo opakem jiného a možná lepší nápad, pokud bych si mohla s prominutím porovnat a dát za příklad-například horor Sinister, upřímně, jsem se u obrazovky nudila o něco méně, ale vzhledem k hrdince, která mě iritovala způsobem, že sousedé z mých verbálních projevů museli být nadšení a dále vzhledem k chybám a nedostatkům, který snímek obsahoval a které se nedaly přehlédnout, byť se o to divák mohl snažit sebevíc, tímto uděluji průměrné hodnocení 55%

Projekt X (2012)

Zprvu na mě film působil, jako jedna ze studentských monotematických komedií, ale postupem jsem v tom nacházela i více kladů, jelikož, byť to působí hloupým dojmem, co se týče chování mladých lidí, pravda je však taková. Jeden z faktorů filmu kromě skvělého ozvučení filmu, efektů a perfektní muziky, kterou jsem si užívala je fakt, že se podobný příběh skutečně odehrál a vyvolal tak veliký povyk v mediích. No i tak se dá natočit film se skvělým vrcholným argumentem přísného otce :)