Eurotrip (2004)

Pro mě určitě jedna z nejlepších road-trip komedií. Parádní scénky (např.: s chuligány Manchasteru, nebo ve Vatikánu), a tvůrce bych chtěl pochválit za pěkné a reálné zobrazení Slovenska :) Konec očekávaný, ale i přesto jsem si film velmi užíval - 75%

Růžový panter 2 (2009)

Trošku horší, než jednička, ale pořád velmi nadprůměrná komedie. Sice nějaké scény tvůrci kopírují z jiných filmů (např.: s papežem z EUROTRIPU), ale i tak jsem se skoro celou dobu bavil a dávám 75%.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Každý díl je dobře promyšlený a zajímavý. Napětí, občas akce a díky americkému prostředí i parádní techniky laboratoří na zjišťování důkazů. Už ani nevím jaká kriminálka byla první (stejně jsou úplně stejné), takže hodnotím všechny do jednoho za 70%!

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Některé vtipy slušné, občas se zasměji a dále se mi líbí, že TV Barrandov přišla s něčím novým a neokoukaným. Ovšem jinak není nic víc co by se mi líbilo a délka by šla zkrátit klidně na 20 minut, abych nemusel poslouchat ty kecy moderátorů... 40%!

Nic než pravda (2008) (pořad)

Zajímavý sledovat co jsou lidi schopní udělat pro peníze... provedení nic moc a moderátor si celou dobu snaží hrát na drsnýho týpka a moralizovat. Ztráta času...

Arthur a souboj dvou světů (2010)

Tento film jsem viděl v kině a jedná se o největší zklamání. Překvapilo mě, že se lidi na tento film do kina moc nehrnuli (v sále jsme byli dva), ale po shlédnutí jim naprosto rozumím. Trapné vtipy (třeba poslední scéna s "parodií" na SW), špatná zápletka. Ani děti se nesmáli!!! 20%

Přizdis*áči (2011)

Díky seriálu, který mě velmi bavil jsem se na film docela těšil a musím říct, že mě nezklamal. Nečekal jsem žádný trhák, spíše příjemnou pubertální komedii. U filmu jsem se bavil docela dobře, některé scény byly vyloženě povedené a celkový pohled zůstává vysoce nadprůměrný. Nicméně oproti seriálu je to takový slabý odvar --- 75%.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Úplný odpad to není. Dokonce jsem to dokoukal celé, ale naprosto nechápu tu hysterii kolem tohohle "filmu". Trapný scénář, špatné herecké výkon, režie taky nic moc, takže jasný podprůměr - 30%, to už radši zajděte na fotbal a nebo vyberte lepší film.

Milionář z chatrče (2008)

Parádní námět a zápletka vytváří z průměrného filmu jedno z největších překvapení a po právu získává dva Oscary. Skvělá režie a herecké výkony neokoukaných herců zapadají do reálně vytvořené atmosféry dnešní Indie. Celý film jsem nehnutě seděl a napjatě čekal jak to všechno dopadne. Doporučuji všem shlédnout - 90%!!!

Top Gear (1978) (pořad)

Ač se o auta nijak zvlášť nezajímám, tak tenhle pořad si člověk nesmí nechat ujít. Krom parádních moderátorů a zajímavých pokusů s auty mě zaujal i typicky britský humor. 70%