Zločinec (2008)

dost hustej film, kterej kazí více méně akorát začátek, kdy člověk který si prožívá klidný život a je v podstatě kladná postava udělá něco neúmyslného(aby ho divák měl stále rád) - třeba vražda při ochraně rodiny a zavřou ho.. dále už se to pak odvíjelo docela dobře, akční a napínavé situace které mě nenechala od filmu odejít..

Strážci vesmíru (1993) (seriál) odpad!

Jako ze srandy bych mohl dát nějakou tu hvězdu, ale podívejme se na to reálně.. i na to z jaké doby to je je to totální hovadina.. příšery jako z plastelýny, všechny boje na jedno brdo, každej díl je o tom samým, nějaká příšera ohrožuje lidi, pak vyroste a je velká.. ozve se MORFUJEME a SV morfujou.. no a dál to znáte.. Odpad..

Rallye smrti (2008)

Na otázku zda jde natočit film jako The Condemned ještě více americky si směle můžeme odpovědět ano! Ale funguje to.. Jason Statham v hlavní roli jako klasický dobrák kterého neprávem zavřou, nasere se a provraždí se na svobodu po boku Tyrese Gibsona spolu s nabouchanýma a vybuchujícíma autama, za který by se nestyděl ani Batman, bylo hlavní lákadlo na tento film a stálo to za to.. Je to jedna velká akce a i když konec nebyl nijak překvapující a celkově to šlo mimo realitu snad i v USA, byla to hustá podívaná.

30 a půl metru (2008)

Lehce zmatený horor, ale tak nebylo to tak špatný, když zesnulý manžel zrasoval Marniina milence tak to fakt nahánělo strach, jinak to zas nenabídlo nic novýho, ale člověka to zas tak neurazí..

Un monde meilleur (2006)

Toš nebyla to tak špatná akce, ale moc sem to přehazování linií nechápal no..

Děti Anakondy (2008) (TV film)

David nám tu ukazuje že má stále koule jako za starých časů kdy dělal šéfa pobřežní hlídce.. Film je klasické hororové béčka se zvířecí tématikou, grafika anacondy nic moc, ale člověka neuráží tak jako její chování.. někdy vraždí koho vidí a někdy prostě nechá "hlavní hrdinku" žít i když by ju dávno mohla sežrat.. děj je nepochopitelný, ale o ten tu nejde.. nebylo to až tak špatný a David Haselhof jako kladný záporák domu dodal šmrnc.. každopádně hororů s anacondou a Davidem už stačilo, takže další pokračování už asi půjde mimo mě..

Tohle je Sparta! (2008)

jako jo.. místama chvilkama docela trapný.. ale jinak se dá říct že to zparodovali hodně dobře a smál sem od začátku do konce..

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) odpad!

nemůžu hodnotit jinak.. na filmu sem nenašel v podstatě nic kladného.. efekty co vypadají jako ze 70tých let.. dialogy které radši ani nebudu komentovat a celé je to jedna velká trapnost.. opravdu tady nejde dát ani jedna hvězdička.. je pravda že je to video film, ale v porovnání s ostatníma filmama, které aspoň člověku něco dají, to nejde protože tady sem nenašel fakt nic a konec mě vyloženě znechutil..

Přežij! (2007)

I přesto že ten film byl totálně kýčovitej, střih byl otřesnej(dějové linie se nesmyslně prolínali) a kamera se mi taky nelíbila, dokonce asi i herci dostali za ukol hrát jenom na 30%.. A to nemluvím o konci film.. kdy se týpek ve studiu zastřelí, diváci mlčí.. moderátorka oznámí že 6tý týpek taky vyhrál a diváci jásají.. wtf ? tam někdo umře, párm inut zpět vypadali že se věichni rozpláčou a najednou jásají.. témeticky bych to přirovnal k filmu the condemned.. kterej byl natočen skoro stejně.. šlo o sledovanost a nějaká etika šla do ha*zlu..

Apokalypsa (2006)

ono je to pro někoho kdo nečetl knížky napoprvý těžký pochopit.. ale nevím no.. podívám se znova až budou titulky a opět zhodnotím..