• Krátkometrážní

Z pekla štěstí 2 (2001)

Celou situaci u obou dílů zachraňuje protivná, avšak velmi vtipná Eufrozína! Jinak taková pohádka prostě má mít svižnější děj, nebo něco, co ji trochu oživí.

Čertova nevěsta (2011)

Tak krásná by to byla pohádka, kdyby uměl pan Troška zapojit talentované a přirozené herce !!!

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Kromě jednoho dílu, a tím je STUDNA, mě velice žádný díl nějakým způsobem nebavil, takové nedějové a místy až nudné.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Písničky a zpěvy by i šly, ty jsou velku hodně dobré. Děj by byl skvělý, kdyby byli vybrání alespoň zčásti talentovaní herci. Herecké výkony na bodu mrazu - nepřirozené, až vlezlé či takové nucené... Tento film nadchne opravdu jen puberťácké holky :) Chyba chyba výběru herců!

Pach krve 3 (2009)

Žádné napětí, žádný strach, žádné profesionální záběry. Spíš komedie. To, jak tam chlapovi uletěl kus obličeje, by ještě šlo, ale to, že veškeré takové záběry byly udělány na počítači tak amatérsky, to je věc druhá. Celkový dojem z hororu vlastně není horor, ovšem úplně jiný žárnr. Hororová komedie či jen komedie? Žádné napětí ani strach jsem ve filmu neměl. Bohužel :(

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Tento film už není tak dobrý, jako první díl, a to že první díl taky nebyla žádná sláva, musím bohužel hodnotit slaběji. To, že mi místy přišel tento film (druhý díl) místy jako komedie či černá komedie, už popisovat nemusím. Bohužel žádné napětí v podobě strašidelné či lekací atmosféry. Spíš se ve filmu vyskytují krvavé scény, které jsou i nejsou přesvědčivé a to moc napětí nepřidá.

Houbičky (2007)

Tento film je natáčen ve velmi zajímavém, též ve strašidelném a tajemném prostředí. A co dál? Dále prakticky nic. Pár lekacích scén, které neříkám že nejsou dobré, ale zkrátka to nestačí. Rád bych dal alespoň ***, ovšem tam řadím horory o trochu lepší propracovanosti, tohle je slabší průměr, a proto dávám alespoň za některé záběry ** ...

O princi Truhlíkovi (1996) (TV film)

Docela hloupá “pohádka” a herecké výkony některých postav slabé.

Napospas osudu (2014)

Napad super, provedeni a zpracovani katastrofa! Celou dobu jen krik a histerie, bez jakehokoliv rozumneho deni. Jak rikam, myslenka je super, ale velmi spatne zpracovana.