• Krátkometrážní

Poldové v akci (2016) (seriál) odpad!

Vsechno je pouze hrané. Ovšem hrané takovým způsobem, že máte pocit, že "herci" jsou retardi hrající v ústavu jako součast jejich terapie. Herecké výkony a přirozenost v podstatě neexistuje, i dvouleté dítě předvede lepší výkon, než ti idioti v tomto nemožném pořadu!

Exkluziv! (2013) (pořad)

Je to škoda, Brožová je velice fajn, ale i přesto tento pořad je nuda.

Comedy Club (2016) (pořad)

Na stojaka bylo mnohem lepsi

Dračí život Bruce Lee (1993)

Až moc čančané herecké výkony Jasona scotta leeho a prostě nuda. Není v podstatě co řešit, nebylo to špatné, ale dobré fakt taky ne. Vidět znovu to fakt nemusím.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Dle mě asi jeden z nejlepších dílů Mission impossible. Proč? Také proto, že byl děj zamotaný a ne od začátku jasný, což mě se osobně líbí, když si musím počkat do konce filmu, jak to dopadne a oč tam vlastně jde. Akční scény byly super, nechybělo napětí a líbily se mi hlavní postavy, vysloveně nejvíce ze všech dílů. Hlavně tedy agentka, která to hrála na více stran, děj se tímto rozvíjel ve více cestách a mělo to nápad. Její role a herecký výkon mi vysloveně sedl a takto by to mělo vypadat. Nejednalo se o nějaký levný shit plný nesmyslných nápadů a scénáře, mělo to hlavu a patu, mělo to akci, napětí, otázky, odpovědi, a hlavně super děj a super akční scény. Já nevím, co bych více povídal, prostě mě to bavilo a moc se mi to líbilo, doufám, že pokračování bude ještě lepší. Za mě 80 %

Klenot.TV (2016) (pořad) odpad!

Absolutně nechápu - není lepší si raději vyzkoušet vše osobně? Navíc nechápu, že původní cena je vždycky mnohonásobně vyšší, než tu, na kterou vždycky sníží a dělají z toho obrovskou retardovanou scénu, jak ta cena je neuvěřitelná! To už je podezřelé tím, že to asi takovou hodnotu vůbec nemá a vůbec bych nevěřil tomu, co tam ukazují za tak ,,neuvěřitelnou cenu - WOW!" Vždycky se také rozplývají, že se jedná o jediné kousky na světě. :D Jo, jasně! :D

Hledá se Dory (2016)

Jelikož jsem si v prvním díle ,,Hledá se Nemo" doslova zamiloval modrou rybku Dory, vysloveně jsem neváhal a ihned jsem do kina šel na pokračování Hledá se Dory. Je pravda, jak zde mnozí píší, že to již není tak dobrý díl, jako první - něco na tom pravdy bude. Například i mě tam chybělo to ,,něco", co dodávalo filmu šmrnc. V prvním díle se mi líbilo veliké dobrodružství při cestování celým oceánem, plno nebepzečí, vtipných scén a zkrátka mořská jízda. Musím zase říci, že v Hledá se Dory bylo mnohem hezčí a propracovanější grafika, až mě překvapilo, jak je dokonalá. Velmi ostré, reálné záběry, až jsem chvílemi myslel, že se nejdná o animovaný film. I když je tento díl o něco málo slabší, neznamená to, že byl špatný. Ba naopak. Mě osobně velice sedly některé scény s Dory, která neustále zapomínala, její velrybí řeč mě asi nikdy neomrzí a nemá konkurenci. Je pravda, že sem tam se objevily scény (jako například vzpomínky Dory), které trošičku nudily, nadruhou stranu nám umožnili pochopit, co a jak se tehdy stalo. Super bylo, jak vše navazovalo z prvního dílu. Občas některé výpadky paměti Dory opravdu byly až ne příliš vhodné, až divákovi obtěžující, stejně jako některé scény snažit se za každou cenu o ne příliš povedený humor. Místy bych opravdu ubral, neboť některé scény s vtípky byly zbytečné, spíše až dětské prvky. Veliký klobouk dolů za úžasný dabing Báry Munzarové, která fakt nemá konkurenci a kdyby daboval Dory někdo jiný, nebylo by to vůbec ono. Objevilo se i několik dojemných scén a film, který ve mě zanechá emoce ať už vtipné či smutné (dojemné), si zaslouží velké plus. Pokud by se mělo jednat ještě někdy o další pokračování (což by bylo náročné už z důvodu toho, o čem by další díl byl, ale osobně bych nebyl proti), tak bych upřednostňoval spíše děj v moři plném dobrodružství, než někde v otevřeném akváriu, kde se hledali rodiče, kde se v ,,Hledá se Dory" tímto zřejmě trochu ubralo na kvalitě děje. Shrnutí je tedy takové, že i když byl tento díl o něco slabší, stále byl super. Chválím super rozlišení a grafiku, animace..., dabing Báry Munzarové prvotřídní, vtipné scény některé famozní, některé nebyly zapotřebí. Chybělo sice větší dobrodružství a rozvitější děj, ale jinak Super. I když bych hodnotil 70 procenty, zde se nebojím dát 4 *.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Bože to jsou s*ačky!

Gondíci s. r. o. (2015) (pořad)

Proti Gondíkům nic nemám, dokonce je mám velice rád a přijdou mi velice pohodoví a sympatičtí moderátoři, obzvlášť Adéla. Ale bohužel tento pořad neobsahuje nic nového ani zajímavého, spíše tam ukazují jen věci nic neříkající či nijak nové a nebo jinak zajímavé rady. Dále k čemu je mi historie statku, to patří spíše do jiného pořadu. Jsou oba skvělý, ale tento pořad je zbytečný. Milé, ale nic neříkající. V podstatě zbytečné. Jednu za sympatie :)