DVTV (2014) (pořad)

Mají zajímavé hosty, ale poslední dobou se mi nelíbí, jak se k některým chovají. V určitých rozhovorech mi moderátoři připadají jak samozvaní soudci. Je to ale potom tedy ještě nezávislé zpravodajství?

Odysea (2016)

Mohl by to být zajímavý film o zajímavém dobrodruhovi, kdyby to nebylo natočeno tak nezajímavě. A k dobrodružnému žánru to má opravdu hodně daleko.

Vyšší moc (2014)

Základní myšlenka je zajímavá, ale díky zbytečně zdlouhavých scén na té zajímavosti ztrácí.

Bába z ledu (2017)

Tvůrci se asi spletli. Tohle podle mě komedie nebyla. A to s tou slepicí, (která byla tak čistotná, že nikde nenechávala žádné slepičince), to už vůbec nebylo vtipné, ale spíše trapné. A ti nepovedení synové. To opravdu vtipné nebylo tím jak přehrávali. A chemie mezi hlavními hrdiny už vůbec nefungovala. Ty dvě hvězdy dávám ze soucitu.

Zatímco spíš (2011)

Docela působivá nechutnost. Teď abych se bála na lidi usmívat.

Volyň (2016)

Skvěle natočený. Ale jinak to je hrůza co si ti lidé museli všechno vytrpět. Lidský bestie měly totiž příležitost utrhnout se ze řetězu. Hnus. Ale hlavně, že se nám pořád vyčítají Sudety...

Orel Eddie (2016)

Příběh prosťáčka ukazuje, že když opravdu chceš a jdeš si za tím, tak máš vyhráno. Byl ale Eddie opravdu takovým jakým se zdál být? Právě jsem totiž zjistila, že potom co už nemohl závodit, vystudoval práva a začal pracovat v advokacii. Obdivuhodné.

John Wick 2 (2017)

Po technické stránce dokonalé, ale to bezduché vyvražďování mi začíná vadit čím dál víc.

Život (2017)

Napínavá, dobře zahraná ptákovina.

Nebe existuje (2014)

Tato témata mám v oblibě, ale zrovna tento film mě moc neoslovil. Hlavní postavy mě totiž nepřesvědčily. A to, že se věřícím nelíbilo, že mají důkaz, že nebe existuje, raději ani nebudu komentovat.. Možná že kniha je dobrá, ale scénář je tedy dost slabý.