Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Sci-Fi

plakát

Billy Kid a kulečníkový upír (1987) odpad!

Viděno kdysi na festivalu ve Varech. To už je historie. Ale můžu říct, že od té doby jsem snad nic blbějšího neviděla. A jak tu už někdo psal, i já od té doby srovnávám podle tohoto filmu 🙂

plakát

Michal David - žít tak, jak se má (2021) (TV film)

Sympaťák, který si na nic nehraje, říká upřímně to co si myslí, a hlavně dokáže svými písničkami rozdávat pozitivní energii.

Edmond (2018)

Svěží a příjemné podívání. Ač je film delší, uteče jako voda. A krásné verše z Cyrana, myslím, přivedou nejednoho diváka k chuti podívat se opět na tuto nebo i jinou klasiku psanou podobným způsobem.

plakát

Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)

Konečně dobrý počin ČT, který nás, Čechy, v téhle blbé době dokázal spojovat , a ne rozdělovat.

plakát

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

Působivé, pravdivé a smutné. Nejvíc asi na mě z toho všeho zapůsobil orangutan rozhlížející se smutně a nechápavě z pahýlu stromu, který tam jediný zůstal stát uprostřed celé té spouště, co dřív bývalo džunglí. To bylo přímo symbolické. Lidstvo by se mělo hezky rychle vzpamatovat nebo se jednou bude taky tak nechápavě a smutně rozhlížet...

plakát

Karel Svoboda: Šťastná léta (2020)

Oceňuji, že se s námi autor podělil o vzpomínky na svého otce. V dokumentu totiž bylo plno nejenom rodinných, ale i jiných soukromých a zajímavých archivních záběrů, které byly proloženy vzpomínáním různých osobností v současnosti. Díky tomu si člověk připomene nejenom slavného skladatele, ale i život a atmosféru tehdejší doby.

Tesla (2020)

Tesla snad zajímá každého. Těšila jsem se, ale toto jsem opravdu nečekala. To bylo i tím, že jsem si dopředu nečetla komentáře. Teď vidím, že číst je dřív, mohla jsem si ušetřit čas díváním na něco jiného.

Kardec (2019)

Není nad to dozvědět se co předcházelo vzniku mé oblíbené knihy Kniha duchů.

plakát

3% - Série 1 (2016) (série)

Propracovaná psychologie postav, napětí plná zvratů, a k tomu bezútěšná postapokalyptická společnost. Co si přát víc?

plakát

Dobré místo - Série 1 (2016) (série)

Zajímavý téma, sem tam dobrý hlášky, ale na můj vkus až moc moralistický.