Barbie: Ve hvězdách (2016)

Barbie ve sci-fi, plná nadpřirozených schopností. Pozitivem je, že by mohla v dětech probudit zájem o ezoteriku.

Léto All Exclusive (2015)

Příjemná a hlavně opravdu vtipná komedie plná hlášek a nečekaných zvratů. Co víc si v tomto žánru přát?

Dívka ve vlaku (2016)

Docela dobré varování před nadměrnou konzumací alkoholu. Emily to zahrála opravdu uvěřitelně.

Faust (2011)

Snad nejreálněji natočený středověk co jsem kdy viděla. Syrový, temný, plný hladových a potřebných, a taky plný smradu. To vše se podařilo ve filmu zobrazit, a k tomu všemu hlavní hrdina tím vším putuje a sám se sebou rozmlouvá o smyslu toho všeho, a vše jsem mu věřila. Zajímavé dílo.

Teorie tygra (2016)

Když jsem v jednom letním kině uviděla ty nepohodlné dřevěné lavice bez opěradel, myslela jsem, že to do konce filmu nedám, ale díky hereckému koncertu, navíc s tématem, který je tak nějak blízký většině lidí, jsem to dala, a ráda.

Vybíjená (2015)

Nesympatický třídní kolektiv, uhozené povrchní tlachání a navíc špatný zvuk, kdy nejde kolikrát rozumět co kdo ,, moudrého,, říká.

Saulův syn (2015)

Jak se má člověk zachovat, když se najednou ocitne v šíleném prostředí, nebo přímo v pekle? Jak se má zachovat aby přežil a aby se hlavně nezbláznil? Asi se začne chovat jako robot a vnímá jen to co musí. Reálněji to snad už ani natočit nešlo.

Šmoulové (2011)

Na co máš to vodítko?... diví se šmoula a přitom tahá chlápka za kravatu ☺ Pro mě příjemná a zábavná rodinná komedie.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)

Nejvíc z celého filmu jsem se těšila na to závěrečné vystoupení. To jsem byla ale naivní! Pro mě ten závěrečný střih byl tedy pěknou fackou.

Ex Machina (2014)

Myslím, že pan Čapek by z tohoto filmu měl upřímnou radost.