Sandman (2022) (seriál)

Nijak nezaujalo ani nenadchlo. Dokoukala jsem to jen ze zvedavosti

Thor: Láska jako hrom (2022)

Na zacatku sranda. Ale nebavi me vytvoreni Lady Thor. Jezisi ta me extremne nebavila a od ty doby uz to nemelo mou pozornost. Konec s nejakym ditetem uplne zabitej. Ale stejne Thora furt miluju

Jan Žižka (2022)

Neurazi ale ani nenadchne. Cekala jsem o dost horsi film nez jsem videla. Jak zname Jakla a jeho filmy tak myslim ze urcity posun a zlepseni tam je. Sla jsem do kina s ocekavanim ze to jsou vyhozeny prachy. Chvili jsem se nudila ale celkove jsem spokojena. Cekala jsem to mnohem horsi. Znovu uz to videt ale nepotrebuju

Elvis (2022)

Na to jaky to melo ohlas tak nic moc. Herec co hraje Elvise byl super mylsim ze to muselo byt hodne tezko a tomu bych dala nejvetsi pochvalu. Mne vadilo jak se to nedrzelo nejake linky. Furt byl strih tam pak najednou zase tam a chvili jsem se v tom ztracela a nebavilo me to. Skoda ze to nebyl normalne natoceny jeho pribeh a jeho zivot jako treba u Bohemian Rhapsody. Skoda

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Tri tygri jsou bozi, ale film me nebavil. V pulce to ztratilo moji pozornost i vtip. Skeče jsou super ale taky je super ze jsou kratke. Tohle byl jeden hrozne dlouhy skeč az to bylo prehnany vtipem a nudny.

Srdcerváči (2022) (seriál)

Je to nadherna gay romantarna. Ja tyhle filmy a serialy o “gejích” a podobnych jinych parech uplne nedavam, ale tohle. To me zasahlo hodne a skoro furt jsem brecela.

Batman (2022)

Hruza des. Jeste ze jsem na to nesla do kina byli by to vyhozeny penize. Pribeh jeste docela dobry, ale to obsazeni to je hnus velebnosti. Absolutne me to nebavilo

Duna (2021)

Tvl jsem jedina kdo to nechala a koho to nebavilo? Co to bylo? Vsude samej pisek kterej me stval i na gauci v obyvaku. Ja asi tyhle velky filmy dnesni doby proste nechapu. Nejvic je jak byla velka reklama ze tam hraje Zendaya a ta tam byla mozna poslednich 10 minut z 2,5h filmu?

Dobrý doktor (2017) (seriál)

To je tak krasnej serial. Ma to vse. Drama, vtip, smutek.