Lupin (2021) (seriál)

Pekne zpracovani ale pozornost jsem dokazala udrzet az nekdy v druhe polovine druhy serie. Do te doby me to nijak nechytlo. Podle ohlasu jsem cekala vic

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

Formule jsem snad nikdy poradne nesledovala pac to pro me byla extremni nuda. Jasny znate jmena jako Schumacher a Hamilton ale to je asi tak vsechno. Ale tenhle dokument byl opravdu bozi. Diky za to

Zaklínač (2019) (seriál)

Pro me takove prumerne fantasy. Zaklinac na me pusobil divne a chybel mi tam nejaky wow efekt ktery vas donuti poustet dal a dal. A posledni dil? To byla docela katastrofa. Takze se setkali a co jako, mam brecet nebo jsem mela tleskat? Jen jsem sedela a krcila rameny a rikala si ze takhle to moho skoncit uz uplne. Neni se na co dal tesit. Proste divny

Byl by to hřích (2021) (seriál)

Perfetni. Budete se smat, budete brecet. Vse jak ma byt.

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Slysela jsem o tom hodne a tak jsem se na to divala spis jako opravdu obycejny nenarocny divak ktery se nesoustredi na barvu pleti a nejasnosti. Proste me zajimal jen pribeh a ten byl opravdu bajecny nemluvim o tech nadhernych barvach kdyz mate lepsi tv. Za jeden vikend to mate zkoukly jak nic. Doporucuji

My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)

Za mě teda TOP. Takhle jsem si to presne predstavovala natocene

Dámský gambit (2020) (seriál)

Mne to ze zacatku zas tak extra nebavilo ale byla jsem zvedava co a jak bude a nikdy bych netipla ze sachy jsou i napinavy. Dobra prace

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Ted jsem dokoukala posledni dil. Excelentni vykony, husina az na zadku. Tohle to opravdu chybelo. BRAVO!!!!

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Boze muj ja nesnasela Piper uz od zacatku takze i podle toho se odvijelo i me koukani na tento serial ale nejak jsem to dala a brecela nakonec to jo ale nikdy vic.

Vikingové (2013) (seriál)

Kdybych mela hodnotit historii a drahou vypravu serialu tak bych dala 5* ale kdyz se na to podivam z pohledu meho jakozto serialoveho maniaka tak jsem se musela opravdu hodne nutit abych se divala na dalsi dily a abych to vubec dokoukala celé. Nemluve o tom kdyz pak jedna serie mela 20 dilu tak to bylo opravdu nekonecny. A neustale se opakujici bitvy (ten proti tamtomu ti pak zase proti sobe) pro mne byly bohuzel nudny a nezazivny. Tenhle serial musite videt to ano uz jen skrz historii a nadhernou prirodu, ale nevim jestli kazdeho bude opravdu bavit.