Krajina ve stínu (2020)

Ziju odsud 1km a vubec jsem nevedela ze se tam neco takoveho udalo. Dekuji za kvalitni zpracovani teto smutne udalosti.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Po dlouhe dobe uchazejici cesky snimek. Libil se mi i kdyz si na cesky filmy moc nepotrpim tak me to bavilo

Arcane (2021) (seriál)

Hru neznam, nikdy jsem nehrala, takze jsem to brala proste jako animovany serial. Ale byla to pecka! Skvely dej, postavy, muzika. Jsem spokojena

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Tohle je presne muj salek kavy

Matky (2021)

Takovy pohodovy filmek na patecni vecer. Nic v tom nehledejte proste jen sednete k TV a odpocivejte

TY (2018) (seriál)

Furt dokola. Prvni serie byla uplne bozi a pak uz se vlastne nic noveho nedelo a tam me to presne prestalo bavit.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Nic lepsiho jsem tento rok nevidela. Na korejstinu si casem zvyknete. Ale ty zvraty, drama, napeti. Neskutecny

Had (2021) (seriál)

Dost dobry! Skvely obsazeni, pribeh, neni to zbytecne dlouhe

Bílý lotos (2021) (seriál)

Pokud nevite co s casem i tak tuhle blbost vynechte a najdete si radeji jinou miniserii. Hrozna nuda, blbost, cely dost o nicem. Dve hvezdicky davam rozhodne za tu hudbu co doprovazela serial pac byla opravdu kouzelna a druha hvezdicka za prekvapivy konec. Jinak shit

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Bomba serial. Nevedela jsem do ceho jdu divala jsem se jen kvuli hodnoceni a nelituji. Skvele obsazeni, napinavy a neskutecny pribehy