Malé ženy (2019)

1.hodina úmorná ze jsem premyslela jestli to vubec chci dokoukat, ale pak se to trosku rozjelo a na konci uz jsem se i usmivala. Ale i tak bohuzel za me prumer

Ratchedová (2020) (seriál)

Nekonecna mucici nuda. Utekl chytli ho, znovu utekl. Jednou lhala pak nelhala a sileny kolotoc. Podle traileru to vypadalo dobre ale jsem zklamana. Trosku jsem si myslela ze to bude AHS Asylum ale tohle byl slaby odvar.

Chalífát (2020) (seriál)

Dokoukam tento serial a pak nemuzou usnout a brecim. Tot me pocity. A nevim co vic bych k tomu rekla. Moc silny

Klaus (2019)

Ach jo! Tak za me top pohadka roku 2019. A i kdyz se na to divam az ted v breznu tak mi to prineslo vanocniho ducha do obyvaku ☺️ nadhera

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Rikala jsem si 2h a nic? O co mu jako jde dyt je to o nicem. A proc to ma teda takove dobre ohodnoceni. Po 2 jsem pochopila a klasickej Tarantino ktereho tak milujeme se projevil 😃 skvely 😃 ale na vic hvezdicek to nema. Nevim jestli film ma byt o tom aby sis 2h cekal na nejaky paradni sceny.

Spojenci (2016)

Celkem nuda s nečekaným závěrem.

Obr Dobr (2016)

Čekala jsem od pana Spielberga víc. Animace krásná, ale jinak je to o ničem. Bohužel

Božská Florence (2016)

To bylo dobrý :D Já jsem na to byla tak docela zvědavá jaký to bude a bylo to úchvatné, nasmála jsem se krásně a aj slza ukápla na konci. :)

Buchty a klobásy (2016)

Bohužel je mi líto, ale nic hloupějšího a trapnějšího jsem tento rok snad neviděla....