• Krátkometrážní

Zákon gangu (2008) (seriál)

Poetický komentář dle skutečné události - Již nějaký čas slýchávám nad ránem z mého okna nad postelí velmi pozoruhodný krákot či co a nešlo mi do hlavy, kdo/co že ten podivný zvuk dělá a proč zrovna u mého okna téměř ráno za ránem? Už ale vím. "Zpívala" mi vrána (pouličně řečeno Anděl smrti). Lákala mě, abych se připojil k hejnu psanců, kteří se jako vrány charakterizují vzhledem k černým oděvům a samozvané svobodě. Já se (ne)vědomě připojil, byl jsem vysvobozen z "lidské pasti" a zažil jsem jízdu svého života. Ta vrána musela vidět svýma žhavě zlatavýma očima přímo skrz mě, protože se můj krk při posledních dílech řádně rozohnil a pálil jak pálivý kečup, který však skutečně pálí. Toto pálení předznamenávalo její úmysly - konec seriálu mě zdevastoval. Ano, je to tak!! Ve čtvrtek 12. března 2015 navečer okolo 19:04 s nádherným finále umřela část mého já. Část, která již jako vráná létá s hejnem a hledá další (ne)šťastníky, co se k nám přidají. Nechte se přemluvit, dotknete se rukou boha a on z Vás udělá KRÁLE. A jak praví Neil Young - "King is gone, but he's not forgotten". Tím chci říct, že budete králové navždy! Vesnický komentář - Stalo se ze mě psančisko jaxviňa a už tůruju ve sklepě pincka pYčo!

Ledové království (2013)

Řeknu to tak - kdyby tvůrci napsali Jurský park, nic by se tam nestalo, jen čilink a relax, no stress jak Laurent Wolf! Elsa pls už nemraž, ať je zas všechno zelenkavé. Co to kurva bylo? Jsem myslel, že mi normálně jebne, jaká to byla hnojárna. Nejvíc real player je jednozubý sněhový sněhulák Olaf, který se ale bohužel objeví až ve 45 minutě tohoto unylého fláku. Oscar za nejlepší animovaný film? Ti jebe Houdini a akademie zasraná, se oseru. Rozpočet 150 milionů, ti jebe T2? Já bych to splácal za pár kaček a stalo by se tam toho víc jak ve všech Jurských párcích dohromady. Má smysl film vidět Fr? Ti ultraJebe, nemá ani za suchý z nosu do lurev!!! POMOš to neviděl, tentokrát vyhrál. Ale Let It Go je dobrej song!

Vražedná práva (2014) (seriál)

Seriálczik, co chytne a nepustí. Jako hák co se za něco chytne.....a nepustí. Hlavní roli tu hraje ten stokár černé pleti, který se v posledním díle HARRYHO POTTERA při závěrečném černokněžnickém proslovu Voldemorta málem neudržel a vyprskl smíchy jak veselý císař pán (zde přikládám důkaz - http://media.tumblr.com/tumblr_lwmdj9q4IH1qcvfgj.gif .... no nech mu nejebe!!). Harry mrtvý, Voldemort přebírá Bradavice, všeci smutní, ale Dean Thomas má v rukávu frk a očividně se velmi dobře baví. Zmiňuju to i proto, že ve finále první řady tohoto lahodného seriáliska něco podobného udělá znova....klasik prostě, to mrdám ty vole!!! Jinak doprovodná hudba je jak z vesmíru že ušiska si nestačili mrouskat a celkově za 90 % jak lusk. Zkuste, neprohloupíte, ba naopak(ačkoliv kurva opak neprohloupit je prohloupit ne?...tož teďka su jelen....ale to je jedno, je to dělovica, tak nebuďte hlúpí!!!!)

Kingsman: Tajná služba (2014)

U všech rohatejch. Von je ten Matthew Vón vskutku pěkně mazanej junák, jelikož každý jeho film je jak výtečný bonbón Junák, který potěší všechny smysly. Moje zvukovody byly polaskány skvěle vybranými písněmi. Má chuť byla ujebána lahodnými Chio Crispers z Tesca a silně perlivou Magnézkou, jejíž bublinky mi na jazyku dycky udělají řádné čoro-moro. Mému čichu uryl kouzelný odér kina, který mě vždy rozvalí jak listové těsto. Můj hmat nebyl až tak moc využit, ale po shlédnutí jsem se cítil jak strhaný borůvkový keř(čili sladce unaveně), že jsem ani bundu nemohl nahmatat, a to se počíce. A konečně mé oči byly těšeny skrz celý film, avšak nejvíce na konci při pohledu na královskou zadnici švédské princezny Tildy - oh mama!!! Takovou prcku by zcenil každý lulek, inteligent či ANÁLfabet. Milujem ťa Tilda, švédská křehotinka vznešená obdařená zadnicí perfektně zakulacenou jak ta nejšťavnatější broskev z babiččiny zahrady:****

Poslední týden (2008)

Dílko o chlapíkovi, kterýžto jel hledat skřítky, když zjistil, že má rakovinu. Když jsem byl menší a měl jsem delší vlasy, každé ráno jsem se probudil rozcuchán na kašu a mama říkavala, že mám na hlavě skřítky. Už přes pět let ale naneštěstí jedu bílou ligu aka na 3mm každý týden jak ve skinheadském státě, takže jsem skřítky už dlouho neviděl. Kurva ale jebu to, jestli v únoru zajebu jednu život-definující zkoušku, tak si nechám vlasy dorůst a ranní stokovačka se skřítkama opět začne. Oni totiž skutečně existují. Ví to hlavní hrdina Ben a vím to i já. Nádherný film, který mi krásně emotivně ujebal a doporučuji všem, co stokujou se skřítky jak ráno, tak vlastně kdykoliv. Jo a ještě poslední věc - Co byste udělali Vy, kdybyste věděli, že máte jen jeden den, jeden týden nebo jeden měsíc života? Kam byste si zaletěli na oblíbený drink? Na jakou kapelu byste šli zapařit? Kde byste hledali skřítky? Komu byste vyznali lásku? Jaké přání byste si vyplnili? ......a víte co bych udělal já? Hihihhihh

Interstellar (2014)

Impozantní Nevrle Třeskutá Epikk Rozjebávačka Silně Tužící Ebrieta Laškovně Lákavých Abnormálních Rozměrů ...to mrdám . V mé hrudi je zaobaleno nepokojné srdíčko, jež je jako špekáček nad rozohněným ohněm. Jsem pouze dítko opřené o zrezivělé parapety dívajíc se z okna vzhůru ke hvězdám. Nedržet se zpátky, neváhat, směle bořit bariéry, dotýkat se horkých rukou hvězd. Ach kurva mé nepokojné srdce, které mi nedovolí po nocích zamhouřit oka, vřelé oči a zlomený úsměv, letím okolo prstenců Saturnu, Zimmer ujebává svoji vesmírnou symfonii a já blouzním. Nesmím však zapomínat, že i já jsem jen junior průkopník, a že mé úspěchy nemohou být již zamnou, nýčko můj osud leží celej přede mnou. PeS: Proč vychází soundtrack až za 9 dní, se ojebuuuuuuuuu.

Nathan for You (2013) (seriál)

Mé jméno je Nathan Fielder a vystudoval jsem TOP kanadskou univerzitu ekonomie s opravdu dobrými známkami. Pomocí nabytých vědomostí se snažím pomoci malým podnikům prosadit se a přežít v současném velmi kompetitivním obchodním prostředí. Nathan Fielder je černokněžník samoty a emocionální trpaslík. Říká se, že ďábel je umělec. Pokud je tomu tak, Nathan je jeho nejlepší výtvor.Je to nejvtipnější člověk na světě(krom Rowana Atkinsona aka Mr. Beana, okay, ale to už je legenda, to se nepočítá). Jak tato fake/real tv show, tak veškeré jeho "reportáže" a skeče z dob minulých jsou čisté komediální zlato. Neznáš Nathana, si hovno!

Houdini (2014) (TV film)

Úvodní Blábol - Stejně jako Velký Houdini i já občas unikám smrti. Sic většinou hrůzným omylem, ale tak či tak jsem stejný kabaretník se smrtí. Posilněn likérem jsem se skutálel po střeše a zastavil se těsně před jejím okrajem. Posilněn vírou jsem kráčel/levitoval po uzounkém trámu, zatímco pode mnou rotovali tisíce hektolitrů vody, jež by mne v případě pádu semlely jak maso na sekanó. + další podobné úniky před zubatou hihi. Proč ale já a Harry zglíňáme okolo smrti? Proč chceme uniknout za hranice smrtelnosti, dotknout se prázdna, poznat nepoznané? Nuž přeci proto, že se to ještě nikomu nepovedlo. Zatím. Nemilosrdný komentář pro uživatele DarkKnight - Strč si ty svoje usoplené klebety někam, vůbec tomu nerozumíš a neovládáš to. Jsi jenom rozený rádoby všetečka , ty jeden hejle. Pamatuj si, že už jsem tě jednou zlomil(hihi). Pokud si budeš stát za svým a tvrdit, že každý má právo na svůj názor, na to seru, ty to právo nemáš. Každopádně v tomto případě navrhuji závod kolem světa. Sraz v neděli ve 12:00 AM na Leicester Square v Londýně. Sama královna nám to odstartuje. Horkovzdušný balón s sebou. Vítěz vyhraje... Milosrdný komentář pro Vás všechny - Určitě se na to podívejte, je to peklo, wunderbar, skvělé, magické, dechberoucí a svěžííííííííííí.

Strážci Galaxie (2014)

Och Zoe Saldana aka Gamora a její pokřivený vesmírný úsměv. Pokukovali jsme na sebe už ve Star Treku, no jo, ale až tady jsem zjistil, že ji miluji i jako zelenou galaktickou stračenu(čti ženu). Avšak osud tomu chtěl, já ji milovat nemohu, nýbrž nyní kope za MARVEL a já jsem DC Princátko (DC Hřebec No. 1, chcete-li). Naše láska je jako Romeo a žížala Júlie. Dva na smrt znepřátelené klany a uvnitř dva špatně zamilovaní. No co vám budu povídat, prostě Sodoma Gamora. Je to ironie, protože kdybys byla v "mojí" DC stáji, možná bys za pár let byla mou ženou a měli bychom Dítě jménem Celestýn(a). A tak mi nezbývá než odhánět mé scestné myšlenky, které se snažím pohřbít v hořkých meducínách, jež tiší bolest. Možná jsou mé ideje jen daleko přede mnou a nakonec budu v pořádku, jelikož pochopím, že nám to nikdy nebylo souzeno. A i když nejsem připraven, tak řeknu, že takové věci se prostě stávají z určitého důvodu a nemůžeme je změnit. Miluji tě, omlouvám se za upřímnost, ale musel jsem to břímě shodit z mé opálené hrudě. P.S. : Film byl docela jako dost dobrej. P.P.S. : To jsem recenzent co, do piče?

Úsvit planety opic (2014)

WHO LET THE MONKEYS OUT? WHO? WHO? WHO? WHO? DOCTOR WHO? Když jsem si to včera večer kráčel pevnými kroky z biografu, přemýšlel jsem nad tím, jak je příhodné, že jedna z nejvyhlášenějších ZOO naší republiky, která se shodou okolností nachází v mém městě, zrovna nemá žádné opice, nýbrž se opravují jejich pavilóny. Dle mě to všechno zařídily vony sami a v nějaké trhlé vedlejší ZOO se již domlouvají s dalšími primáty a kují plány na ZROZENÍ skutečné planety opic, jejíž epicentrum bude bohužel(dík) v mém městečku. Jestli na mne budete v budoucnosti ohrnovat nos, že jako proč jsem to nezastavil, když jsem na to spiknutí přišel, tak je to proto, že mám v pátek kurva svátek a chystají se bujaré oslavy. Ano, v pátek mám svátek, rýmovačka století. Opice dost možná zaútočí v tuto chvíli, kdy budem namrdaní, stejně jak tomu bylo ve filmu a vznikne z toho řádná opičí polízanice. Naštěstí jsem se epicky opálil v nedělu na plovárně, takže barvou zapadnu a splynu s opičím davem, lebo su černý jak opica. Držte mi palce, ať to dopadne dobře. Ale jestli mi obsadí(ukradnou) aj kolo, tak se naseru. P.S. : Cezar jest král králou a jeho škvrně aka Lil Sýzr je roztomilé jak cipísek. Nejvíc když sebou léplo z koňa a stokovalo kolem.